up
ara

Bilinmeyen Bir Tanrıya

Bilinmeyen Bir Tanrıya Konusu ve Özeti

Bilinmeyen Bir Tanrıya
Bilinmeyen Bir Tanrıya kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Remzi Kitabevi
ISBN: 9789751413437
Sayfa: 216 sayfa Basım Tarihi: 1970
İnsanoğlunun doğayla ve kaderle hesaplaşmasının romanı...Nobel ödüllü yazar John Steinbeck bu sıradışı romanda, antik Yunan destanlarından, pagan geleneklerden ve İncil'deki metinlerden esinleniyor. Joseph Wayne, babasının iznini ve dualarını alarak Vermont'taki aile evinden ayrılır ve bereketli bir çiftlik kurma hayalini gerçekleştirmek üzere Kaliforniya'ya gider. Kısa bir süre sonra babasının öldüğü haberini alınca, yerleştiği arazinin ortasında yer alan görkemli bir ağacın, babasının ruhunu içinde sakladığına inanmaya başlar. Ta ki bir gün Joseph'in pagan inançlarından kaygıya kapılan kardeşi ağacı tahrip edinceye dek...
--

--

@whats

Pastoralliği bir sayfa bile bırakmayan, paganizmi ve insanı sorgulatan betimleme harikası bir kitap. Ana karakterin bu kadar dik kafalı ve sabırsız oluşu konunun seyrini belirliyor. Şaşırmayı bekleyen okuyucusuna istediğini veriyor.
ataç ikon Bilinmeyen Bir Tanrıya
kitaba 5 verdi
0 yorum

Bilinmeyen Bir Tanrıya - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle