up
ara

Artık Ruhunu da Besle!

Artık Ruhunu da Besle! Konusu ve Özeti

Artık Ruhunu da Besle!
Ruhsal Gelişim ve Kader kitabının da yazarı Ender Saraç tarafından kaleme alınan Artık Ruhunu da Besle! kitabı Sağlık, Sağlıklı Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayykitap yayınevinden 2012 yılında 9786055181017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Artık Ruhunu da Besle! isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Artık Ruhunu da Besle! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Hayykitap
ISBN: 9786055181017
Sayfa: 240 sayfa Basım Tarihi: 2012
Siz onu hep fiziksel şişmanlığa en doğru çözümleri bulan uzman hekim olarak tanıdınız. Sağlıklı beslenme konusundaki önerilerini dinlediniz, uyguladınız.

Milyonların sevgilisi Dr. Ender Saraç bu kitabında ise 'yaralı ruhları' tedavi ediyor! Stetoskopuyla insanların 'içini' dinliyor. Doğumdan yaşlılığa yaşamın her dönemi için 'manevi gıdalar' öneriyor. Gereksiz yere acı çeken ve çareyi hep 'dışarıda' arayanlara sesleniyor.

Ruh doğru beslenirse, birçok hastalığın da kendiliğinden iyileşeceğini müjdeliyor. Evlilik, iş, başarı, huzurlu yaşam gibi konularda bir türlü amaçlarına ulaşamayanlara da şeytanın bacağını kırmanın ipuçlarını veriyor!

Ona göre ruha en faydalı gıdalar, Allah'ın güzel isimleri! Ender Saraç, Esmaü'l Hüsna'yı günlük yaşamdaki negatiflikleri pozitife çevirmek için nasıl kullanacağımızı anlatıyor. Özel tasarladığı 40 Günlük Tefekkür Diyeti'yle ise ağırlaşan şehir insanını 'hafifletmeyi' hedefliyor.

Artık Ruhuna da Besle! kalbi harekete geçirmek için yazıldı! Ruhun vitaminlerini doğru kullanmak, içinizi karartan düşünce ve sorunların kaynağına inerek onlardan kurtulmak, manevi bir detoksla karanlıktan aydınlığa çıkıp huzur içinde yaşamak istiyorsanız bu kitap tam size göre...
Ayşen Nurgül Yılmaz

Ayşen Nurgül Yılmaz

@aysennyilmaz

Aslında kitabın ismi, içeriğini kısaca açıklıyor. Ender Saraç, hayatın telaşından-stresinden unuttuğumuz, sönmeye yüz tutmuş ruhlara, Allah'ın güzel isimlerinden oluşan bir reçete sunuyor. Ayrıca yaşama dair bir çok tüyo veriyor. Okunurken yanında kağıt-kalem bulundurulması gereken bir kitap. Not alınması gereken çok şey gizli içerisinde :)
ataç ikon Artık Ruhunu da Besle!
kitaba 6 verdi
1 beğen · 0 yorum
sema ayvalı

sema ayvalı

@semaayvali

mükemmel ve etkileyici bir kitap. herkese tavsiye ediyorum ...
ataç ikon Artık Ruhunu da Besle!
kitaba puan vermedi
0 beğen · 0 yorum

Artık Ruhunu da Besle! - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle