up
ara

Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap

Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap Konusu ve Özeti

Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap
Miras - Miras Serisi 4. Kitap kitabının da yazarı Christopher Paolini tarafından kaleme alınan Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap kitabı Roman, Ejderha türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752110090 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789752110090
Sayfa: 704 sayfa
Yeminler ediliyor... Sadakatler sınanıyor... Güçler çarpışıyor...Yanan Ovalar'da, Kral Galbatorix'in askerleriyle girişilen büyük savaşta Eragon ve ejderhası Saphira, ölümden kılpayı kurtulurlar. Ancak, bu iki savaşçıyı şimdi başka sürprizler de beklemektedir. Eragon belki de yerine getiremeyeceği sözler verir: Önce kuzeni Roran'a, nişanlısı Katrina'yı acımasız Kral Galbatorix'in elinden kurtaracağına söz verir. Ne var ki Eragon'un sorumlulukları bunlarla sınırlı değildir, dostlarına sadakatini göstermek zorundadır. Bunun için asilere yardım etmeye karar verir.İmparatorluğa karşı savaşan asi Vardenlilerin ise Elflerin, Cücelerin ve Eragon'un yeteneklerine olduğu kadar güçlerine de ihtiyaçları vardır. Bu arada, düşman askerlerinin ülkenin her köşesinden asilere saldırmaya başlamasıyla Eragon seçimini yapar ve imparatorluğun uzak diyarlarına gider.Artık Eragon büyük fedakârlıklar yaparak ülkeyi acımasız kralın elinden kurtaracak tek kişidir.Bir zamanlar basit bir çiftçi olan bu çocuk, acaba tüm güçleri birleştirip acımasız Kral Galbatorix'i tahtından indirebilecek midir?
Ece SELİN

Ece SELİN

@eceselin

serinin güzelliği dolayısıyla bu kitap da güzeldi tabiki. ama sanki yazar bu kitapta miras'ın önsözünü yazmış gibiydi. miras'a konu kalması için brisingerdan bi şeyler kesilmiş gibi hissettim hep okurken. ya da yazarın seriyi ilk başta 3 kitap olarak planladığını bildiğimden bi önyargıydı bu, emin değilim :)
0 beğen · 0 yorum

Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap - S41

Eragon kaşlarını çattı ,ama onu takip etti .' Nereye gidiyoruz ? ' yanıt yoktu. 'Saphira,lütfen .' Saphira yalnızca kuyruğunu oynattı . Beklemeye razı olan Eragon , işler bizim için çok değişti, dedi. 'Bir gün sonra ne beklemem gerektiğini hiç bilmiyorum ; yalnızca keder ve kan hariç .
Beyza Nur Akçaalan tarafından eklenmiştir.
399
KİTAP
Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar
Okurları gerçek dünyadan koparıp bambaşka diyarlara götüren, hayal gücünün sınırsızlığını kanıtlar nitelikteki en iyi fantast...