up
ara

Truva Maskesi

Truva Maskesi Konusu ve Özeti

Truva Maskesi
Son Ahit kitabının da yazarı David Gibbins tarafından kaleme alınan Truva Maskesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752115132 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Truva Maskesi isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Truva Maskesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789752115132
Sayfa: 400 sayfa
Maskenin ardındaki gizem aydınlanıyor...1876. Mykenai, Yunanistan... Gizli bir kazıda Heinrich Schliemann, Yunan Kralı Agamemnon'un altın maskesini bulur ve olağanüstü bir sırrı keşfeder. Ancak bu sır onunla birlikte mezara girerek ebediyen kaybolur.1945. Almanya... Toplama kamplarındaki tutsaklar özgürlüklerine kavuştuklarında Nazilerin çaldığı antik eserleri gün ışığına çıkarırlar fakat hiç kimsenin düşünemeyeceği kadar korkunç ve yıkıcı bir gerçeği de aydınlatırlar...Günümüz... Deniz arkeoloğu Jack Howard, Ege Denizi'nde eski bir Yunan savaş gemisi batığını bulduğunda şaşırtıcı bir gerçekle karşı karşıya kalır, çünkü gemi Agamemnon'un savaş filosuna aittir...Yunanistan, Türkiye ve Avrupa'yı karış karış dolaşan Jack, Truva'nın talan edilişinden beri saklı kalmış olan karanlık sırrı aydınlatmaya çalıştıkça kendini daha da karmaşıklaşan, içinden çıkılmaz bir labirentin ortasında bulur. Attığı her adımda ölüme biraz daha yaklaşırken istemeden de olsa kendisi için her şeyden daha değerli olan bir varlığı, kızını da aynı sona doğru sürüklemektedir.Günümüzün en çok satan yazarlarından David Gibbins, Truva Maskesi'nde gerçek ve kurguyu birleştirerek gerilim dolu bir macera romanı kaleme almış.

Truva Maskesi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Orestes

Orestes

@sapareaude

Bu ok uçları Zeus'un şimşekleri veya Poseidon'un üç dişli mızrağının uçları değildi.Bunlar ölümlülerin yaptığı silahlardı.Truva'yı tanrılar yok etmemişti;bunu yapan insanoğluydu.
ataç ikon Truva Maskesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Orestes

Orestes

@sapareaude

Hiç kulağını eski bir silahın namlusuna dayayıp mermi yatağını açmayı denedin mi?O silahın kullanıldığı eski savaşların yankısını duyabilirsin.İnsan çok etkileniyor.Dene mutlaka.
ataç ikon Truva Maskesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0