up
ara

Savaşçı Prenses

Savaşçı Prenses Konusu ve Özeti

Savaşçı Prenses
Yurtsuz Kralın Aşkı kitabının da yazarı Barbara Erskine tarafından kaleme alınan Savaşçı Prenses kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944826549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Savaşçı Prenses isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Ağca çevirmiştir. Savaşçı Prenses kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Aslı Ağca
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944826549
Sayfa: 648 sayfa
Jess güvendiği biri tarafından saldırıya uğradığında kız kardeşinin Galler'deki çiftlik evine sığınır. Fakat esrarengiz bir çocuğun sesini duymasıyla huzursuzluğa kapılır.Artık bu oyunu bırakabilir miyiz? Korkuyorum...Burası çok soğuk ve ıslak. Beni de içeri al...Çiftlik evinin aşağısındaki vadi iki bin sene önce İngiliz kabilelerinin lideri Kral Caratacus ile istilacı Romalılar arasında büyük bir savaşa tanık olmuştur. Kral esir alınıp kızı Eigon ve karısı ile birlikte Roma'ya sürülmüştür.Kötü adamlar gitti mi?Lütfen, artık oynamayı bırakabilir miyiz?Neredesin? Beni bırakma!Jess Eigon'un hikâyesinin içine çekildiğini fark ettiğinde Galler'deki çiftlik evinden ayrılıp tek başına Roma'ya gider. Yolunu kaybetmiş küçük bir kızın şifa veren göz alıcı bir kadına dönüşmesini izlerken Eigon'un şaşırtıcı hayatının gizemini aydınlatacak ipuçları bulur. Tabii bu sırada kendi işkencecisini de uyandıracaktır."Zamana karşı sürükleyici bir yarış."-Woman and Home-
Değişik Bir Kurgu
Yeni ancak geç tanıştığım bir yazar oldu Barbara Erskine..Tarihi kurgu ,paranormal, gerilim , savaş temalarında kurgulanmış nefis bir romandı. Ancak bazı yerlerin de anlatımı yüzeysel,bezı yerlerinde de fazlaca detaylandırılmış buldum..

Romandaki iki kadın kahramanın hikayesini çok güzel işlemişti. Anlatım da bir geçmişten bir de günümüzden kurguladığı sahneler de çok heyecanlandığım zamanlar oldu.Geçmiş ve günümüz olayları arası geçişler mükemmel idi..

Değişik Bir roman okumak isteyenlere öneririm...
ataç ikon Savaşçı Prenses
kitaba 8 verdi
1 beğen · 0 yorum

Savaşçı Prenses - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
8/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0