up
ara

Öteki Kraliçe

Öteki Kraliçe Konusu ve Özeti

Öteki Kraliçe
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Öteki Kraliçe kitabı Tarihi Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054228997 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öteki Kraliçe isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Öteki Kraliçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786054228997
Sayfa: 600 sayfa Basım Tarihi: 1970
Mary, kuzeni Elizabeth'e inanmıştı. İnancı, genç kadını büyük bir esarete sürükleyecekti...Aynı erkeğin aşkı için savaşan iki kadın,güç yarıştıran iki soylu prenses veözgürlüğünden vazgeçmektense ölmeyi yeğleyecek unutulmaz bir kraliçe...Tarih hiç bu denli eğlenceli, canlı ve bağlayıcı olmadı!
evrenselkitapkurdu

evrenselkitapkurdu

@herseydenonceanne

İki kadın, bir adam için savaşıyor. Diğer kitaplarına göre gölge de kalmış olsa da; Philippa Gregory tarihi dekorla, kadın ihtirasını harmanlamayı çok iyi biliyor.
ataç ikon Öteki Kraliçe
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum

Öteki Kraliçe - S41

Oysa ben buraya kalbimle ruhumu koydum ve evimi elimde tutabilmek için gerekirse her ikisinide satabilirim. Ona bir kontluk alabilirsem kont ya da - param yeterse - dük olacak. Yeni ve asil bir aile kuracak. Bir Cavendish Ailesi. Tüm bunlara sahip olmak olabilmek için hiçbir şey yapmasına gerek yok. Şimdiki gibi gülümsemesi yeter.
Rue tarafından eklenmiştir.
231
KİTAP
En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları
Hem Türk edebiyatının hem de Dünya edebiyatının en önemli kadın yazarları tarafından kaleme alınmış mutlaka okunması gereken ...