up
ara

Bir Şifa Sanatı Kılavuzu Reiki Esasları

Bir Şifa Sanatı Kılavuzu Reiki Esasları Konusu ve Özeti

Bir Şifa Sanatı Kılavuzu
Reiki Esasları
Bir Şifa Sanatı Kılavuzu Reiki Esasları kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Suat Ertüzün
Yayınevi: Arıtan Yayınevi
ISBN: 9789757582755
Sayfa: 184 sayfa
Reiki, Tibet Budizmi kaynaklı ve son derece basit bir "elle" şifa verme sistemidir. Batı'da Reiki uzun yıllar boyunca gizli tutulmuştur. Reiki Esasları kitabı, bu şifa sisteminin temel üç derecesini tüm ayrıntılarıyla açıklamaktadır. Ve bu bilgilerin, özellikle de şekillerini çoğu ilk defa yayımlanmaktadır. Reiki Şifa Sistemi'nin üzerindeki giz perdesini kaldırması bakımından Reiki Esasları'nın çok tartışma yaratcak bir kitap olduğu muhakkak.Reiki şifasının tüm insanlığa ait olduğu gerçeğinden hareket eden bu eserin, konuya dair tüm kaynaklardan önemli bir farkı mevcut. Hiçbir kitap, doğrudan alınması gereken Reiki "uyumlaması"nı gereksiz kılamaz. Ama yine de Reiki Esasları kitabı, bu sistemin şifacısı, uygulamacısı ve öğretmenin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiyi içermektedir.
Kitap Dostuyum

Kitap Dostuyum

@kitapdostuyum

Evrensel enerjiye inanalar ve bu enerjiyi içinde yaşamak isteyenlere önerebileceğim bir kaynak. Reikinin başlangıç aşamaları için yeterli bulduğum bu kitabı meraklısına tavsiye ederim.
0 yorum
Meltem

Meltem

@meltemaslan18

Reiki'ye ilgi duyanların başucu kitabı olmalı.
0 yorum

Bir Şifa Sanatı Kılavuzu Reiki Esasları - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle