up
ara

Fırtına

Fırtına Konusu ve Özeti

Fırtına
Fırtına kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Mola Kitap
ISBN: 9786054611096
Sayfa: 256 sayfa Basım Tarihi: 1970
Gecenin sessizliğini bozan şiddetli bir gürültüyle araba gümledi. Bedeni sarsıldı, dengesini kaybetti ve başını direksiyona vurdu. Geçirdiği kısa anlık sarsıntının sonrasında kendini hızla toparladı. Başını güçlükle kaldırdı, çarpıştığı arabaya baktı. Karşı tarafın sürücüsü öfke içinde ona doğru geliyordu. Sedat bey, önündeki dosyayı masanın üzerinde ileriye doğru iterek "Günaydın komiser" diye yanıtladı ve hemen ardından karşısında duran adama yöneldi. "Kemal, sana Komiser Ceyda'yı tanıştırayım" dedi. Kemal, oturduğu yerden doğruldu kıza döndü. Ceyda o an yerinde mıhlandı. Tepeden tırnağa bedeni sarsıldı, şoke oldu. Neredeyse küçük dilini yutuyordu. Kader dedikleri şey şu anda ona acımasız bir oyun oynuyordu.İki aykırı kişilik, iki kural tanımayan insanın koordine çalışmak zorunda bırakılırsa sonuç ne olur? Kemal ve Ceyda; hiç beklemedikeri bir yol birleşiminde karşılaştıklarında, yaşamlarında muğlak bir savaşı da başlatacaklarının farkında değildi.
D. Melze

D. Melze

@ozlemdag

Aslında çok ilginç bir polisye -aşk romanı değil ama sabredip seriyi okumaya devam ettikçe akıl almaz bir bağlılık yapıyor.
ataç ikon Fırtına
kitaba 6 verdi
0 yorum

Fırtına - S41

“Tanrım gerçekten de bu bir işkence, gürültü ve kalabalık… of! Başım şimdiden kazan gibi oldu umarım yarına geçer.”
Ahmet Karcı tarafından eklenmiştir.