up
ara

Kördüğüm

Kördüğüm Konusu ve Özeti

Kördüğüm
Seviyor Sevmiyor kitabının da yazarı Heidi Betts tarafından kaleme alınan Kördüğüm kitabı Roman (Çeviri), Romantizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055358044 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kördüğüm isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Süreyya Çalıkoğlu çevirmiştir. Kördüğüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Süreyya Çalıkoğlu
Yayınevi: Ephesus Yayınları
ISBN: 9786055358044
Sayfa: 280 sayfa
"Seksi ve eğlenceli. Karşı koymak imkânsız. Bayıldım!"
Lori Foster

"Heidi Betts romantik öykülere seksi, yeni bir soluk getiriyor. Muhteşem!"
Carly Phillips

"Neşeli ve benzersiz bir anlatım, çekici karakterler, akıcı diyaloglar bir araya gelip Kördüğüm'ün yılın en eğlenceli romantik hikâyesi olmasını sağlamış. Mizah ile erotizmi bir araya getirebilme yeteneği Heidi Betts'i günümüzün aşk romanı yazarları arasında üst sıralara yerleştiriyor."
Lisa Kleypas

"Yeni, ateşli, karşı konulamaz. Kördüğüm'ün her sayfasına bayılacaksınız."
Leanne Banks

Dylan Stone, Cleveland Herald gazetesindeki, Veronica Chasen'ın da başvurduğu işe kabul edilince iki gazeteci arasında amansız bir rekabet, köşe yazıları aracılığıyla sürdürdükleri bir savaş başlar. Birbirlerine bungee jumping veya rafting yapmak, dövme yaptırmak gibi konularda meydan okurlar, ilk pes eden yenilmiş sayılacaktır. Ama Veronica'nın son numarası, Dylan'ı belki de hayatının en zor işiyle karşı karşıya getirir. Victoria Dylan'ın örgü örmeyi öğrenemeyeceğini iddia eder.

Dylan babaannesinin bile yapabildiği bir şeyin kendisini korkutmasına izin verecek değildir. Bir atkı örecek, Veronica'nın her hafta toplanan örgü grubuna katılacak kadar cesurdur. Ancak insanın sinirine dokunacak kadar yakışıklı bir erkek olan Dylan örgü grubuna gelip bütün kadınları büyüleyince Veronica kendini çetrefilli bir düğümün içinde bulur ve bu düğüm aşka çok benzemektedir.

Öfkeleri sonsuza dek sürecek miydi?

Yoksa aşk, her düğümü çözecek kadar güçlü müydü?

Son zamanların en moda kitapları olan erotik içerikli aşk romanları kervanına romantik kitapların yazarı Heidi Betts de katılıyor ve Kördüğüm ile okurlarına hem eğlenceli hem de romantik bir eser sunuyor.

İki gazeteci işe girdiklerinden beri bir rekabet içindedirler ve bu rekabet artık iş dünyasının dışına çıkıp günlük hayatlarına kadar girmiştir. Hayatın her alanında iddiaya girerek rekabet eden ikili bir gün iddia sonucu yakışıklı erkeğin kadınlar arasına girmesi ve tüm kadınları etkilemesi ile bir anda değişir.

Aralarındakinin rekabetten öteye bir şey olduğunun farkına varmaya başlayan ikili için artık içlerini dökerek bu aşkı yaşamak ya da hayatlarını adadıkları bu rekabet ve yarışa devam mı edeceklerdir.

Kördüğüm kitabı sadeliği ile dikkat çekiyor ve klasik aşk romanlarının aksine okurlarına eğlenceli hikayeler sunuyor. Okurken hem eğleniyorsunuz, hem romantik bir aşkı hissediyorsunuz hem de erotik içeriği ile iki kişinin tutkusunu da yaşıyorsunuz.
İrem İvgin

İrem İvgin

@iremivgin3

Ah kördüğümm bitti. Ben bu kitaba bayıldımmm.
Ay en baştan sıcacık bir romandı. Çokça güldüm,eğlendim. Ronnie -bizim cici kızımız-, Dylan'dan -yakışıklı erkeğimizden- nefret ediyor ve birbiriyleriyle yarış içindeler. İkiside köşe yazarı. :)
Ronnie ve Dylan'ın o çekişmeleri sonucunda en son ki iddia Dylan'ın örgü öğrenmesi idi...Tabi şans o ki özel ders hocası RONNİE! :)

Daha ilk baştan okumak istediğim bu kitabı bitirdiğimde yüzümde kocamaaaan bi gülümseme oldu. Ki olmaması elde değildi. Hani kitap öyle akıcı,dili o kadar sade ki insana gel beni oku diyor resmen.
Dylana ba-yıl-dııııımmmm. Ronnieye ba-yıl-dıııııııımm. Ve en sevdiğim karakterlerden biriside Charlotte hala. Bu kadın sihirli resmen. Daha doğrusu çıkrık sihirli. Çıkrık ne diye sorarsanız,söylemem. Okuyun ve görün. Çünkü en keyif aldığım ve hiç beklemediğim bir şeydi. :)
Diyaloglar o kadar güzeldi ki okumaktan keyif aldım.
Ve okumayanlara tavsiyem hemencecik okuyun.
ataç ikon Kördüğüm
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Mine Çakmak

Mine Çakmak

@minecakmak

Kitabın konusu gayet güzeldi. Yazarın yazış biçimi de güzeldi. Bizim iki karakterimizin yarışmaları hele çok eğlenceliydi. Atışmalarıyla beraber sizinde yüzünüzde gülümseme oluşuyordu. Lakin kitabın şöyle bir şeyi var. Bilmiyorum belki de bana öyle geldi ama yazar her iki dakikada bir araya cinsellik sokuyordu. Bu da bir süreden sonra artık sıkmaya başlamıştı. Artık ben kitabı okurken yeter diye bağıracaktım.
Sonu gayet yerinde ve güzel bitiyordu.
ataç ikon Kördüğüm
kitaba 6 verdi
1 beğen · 0 yorum
LadyMaria

LadyMaria

@ladymaria

Dylan :))
Bu zamana kadar okuduğum en komik kitap.Okuyali iki yil kadar oldu ancak tahtini kimse deviremedi :) Espriler ve karakteler yani her şey muhteşemdi.Çok gulmustim.Şiddetle tavsiye ederim. Not: kitap +18 ;)
ataç ikon Kördüğüm
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
inci öztürk

inci öztürk

@inciozturk

kitaba bayıldım çok tatlı romantik bir kitaptı:)) okuyun derim geç kalmadan:))
ataç ikon Kördüğüm
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
deryaeymen

deryaeymen

@deryapekkollhotmailcom

Okurken yuzunuzden gulumseme hic kaybolmuyor.hic sılmadan okunabilecek bir kitap.
ataç ikon Kördüğüm
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum

Kördüğüm - S41

Charlotte bir şeyin şeyin peşindeydi ve Ronnie bundan hiç hoşlanmamıştı. Kadına kötü kötü baktı, ama püskül kafalı cüce, elindeki yün yumağını Ronnie'nin kucağına atıp dairenin diğer tarafındaki sandalyesine döndü.
Gülbahar Ceylan tarafından eklenmiştir.