up
ara

İş Modeli Üretimi

İş Modeli Üretimi Konusu ve Özeti

İş Modeli Üretimi
Müşteri Ne İster? kitabının da yazarı Alexander Osterwalder tarafından kaleme alınan İş Modeli Üretimi kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 0 yılında 9786054538126 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İş Modeli Üretimi isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. İş Modeli Üretimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Optimist
ISBN: 9786054538126
Sayfa: 230 sayfa
Yeni ve Buluşçu İş Modelleri Nasıl Yaratılır?İş Modeli Üretimi, dünyanın önde gelen şirketlerinin kullanmakta olduğu güçlü ve uygulanabilir inovasyon tekniklerini öğretiyor. Bu kitapla yeni bir iş modelinin nasıl tasarlanacağını, nasıl hayata geçirileceğini, eski bir modelin nasıl analiz edileceğini ya da yenileneceğini öğreneceksiniz. Yeni ve buluşçu modelleri benimsemeye hazır yönetici, danışman, girişimci ve liderler; bu kitapta iş modellerini anlamak, tasarlamak, revize etmek ve hayata geçirmekte yararlanabilecekleri, güçlü, basit ve test edilmiş araçlar bulacaklar.470 Strateji Uygulayıcısıyla Birlikte Yazıldı42 ülkeden 470 İş Modeli Tuvali uygulamacısının katkısıyla yazılan bu kitap, klasik yayıncılık sektöründen bağımsız olarak finanse edilip yaratıldı. Kitapta son derece entegre, görsel ve rahat bir tasarım kullanılarak okurların daha ilk sayfadan itibaren bilgilenmesine özen gösterildi.
Hakan Eröztekin

Hakan Eröztekin

@cikolataadam

Enfes
Girişimciliğin olmazsa olmazıdır iş modeli. Aklınızdaki fikrin güçlü yanlarını ve görmediğiniz açıklarını fark edersiniz. Bu kitap da yüzlerce insanın emeğiyle biraraya getirilmiş, görselliği çizimlerle ve renkli desenlerle beslenmiş harika bir kitap. Ayrıca, popüler markaların iş modellerini nasıl kullandığına dair örnekler de bulacaksınız. Hangi seviyede olursanız olun iş modeline dair bakışınızı genişletecek güzel bir kitap.
ataç ikon İş Modeli Üretimi
kitaba 9 verdi
5 beğen · 0 yorum

İş Modeli Üretimi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle