up
ara

Lanetliler Sirki

Lanetliler Sirki Konusu ve Özeti

Lanetliler Sirki
Leoparadam Micah kitabının da yazarı Laurell K. Hamilton tarafından kaleme alınan Lanetliler Sirki kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9759758733401 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lanetliler Sirki isimli kitap 375 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Lanetliler Sirki kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9759758733401
Sayfa: 375 sayfa Basım Tarihi: 2009
Laurell K. Hamilton, başroldeki Vampir Avcısı Anita Blake'in liderliğinde, doğaüstü zevklerin ve acıların hüküm sürdüğü bir dünya yaratıyor. Güçlü, yüzlerce yıl yaşında bir vampir şehre geldiğinde, şehrin ruhu ve Anita'nın hayatı pahasına vampirlerin savaşı başlıyor.
"Korktuysam ne olmuş yani? Gitmem gerekiyordu. Ne kadar erken gidersem eve, o kadar da çabuk dönebilirdim. Keşke Jean-Claude'un işleri kolaylaştıracağına inanabilseydim. Jean-Claude sözkonusu olduğunda hiçbir şey basit değildir. Ondan bu geceki cinayetlerle ilgili bir şey öğrenseydim bunun bedelini öderdim ama parayla değil... Zira Jean-Claude'da para çok. Ama hayır, onun istediği daha çok acı, daha çok şehvet ve daha çok kan."

"Yetişkinler için Vampir Avcısı Buffy... Aksiyon hiç durmuyor."
-The New York Review
"Vahşi ve eğlenceli."
-Publishers Weekly
3.kitapta bitti ve benim acil olarak 4.kitabi almam gerek lanet lanet lanet !!!
Anita yine Jean-Claude'yi reddetti . Anita Jean'i reddettikce daha da cekici bi hale sokuosun.kizim.farket artik ve uyan
Allahim nasi bi kitaptir ya ilk satirlardan daha.seni mecaranin.icine cekip aliyo. Aksiyon.hic.dusmuyo her satirda ayri bir heycan yasisosunuz .
Bu seri kesinlikle harika !!!!
ataç ikon Lanetliler Sirki
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Lanetliler Sirki - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Snem

Snem

@snemeslem

Kanunlar aksi ispat edilinceye kadar masum olduğunuzu söylerdi ama gerçekte, yeterince acı ve ölüm görürseniz herkes masumiyeti ispatlanıncaya kadar suçludur.
ataç ikon Lanetliler Sirki
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
231
KİTAP
En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları
Hem Türk edebiyatının hem de Dünya edebiyatının en önemli kadın yazarları tarafından kaleme alınmış mutlaka okunması gereken ...
165
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...