up
ara
‹ Tüm Piç İncelemeleri

Piç Kitap İncelemeleri

Misafir

Misafir

@misafir000

Hakan Günday /PİÇ Doğan Kitap yayın evi
22. basım /224


Hakan Günday uslubunu begendiğim ender yazarlardan birisi , diğer kitapları ile ilğili yaptığım yorumlarda bunu sıklıkla dile getirmiş olmama rağmen tekrar iafde etmeliyim ki tanımları muhteşem derecede iyi.

Kitabı okumaya başladığım anlarda ilk sayfalarda evet ne var ki bizde öğrencilik dönemlerimizde avare avere dolaştığımız anlarımız olmuştu diye .. kitap ilerledikçe gerçek anlamda piçlerin düşünsel dünyası ve yaşama karşı aldıkları tutumu okudukça evet , piçler bir tarafta normal insanlar hayatın bir başka tarafında oldukları giderek netleşti. Düşünsel anlamda sistemin her şeyine karşı olan bu insanlar oldukça iyi eğitimli olmalarına rağmen kendileri dışında herşeyi rededen kişiler. Klasik hakan Günday kitaplarında görmüş olduğumuz dramatik dibe vuruşların hiçbirini görmedim bu kitapda tam aksine okurken gülme nöbetleri geçirebilir insanlar keza ben okurken çok eğlendim. Dramatizmin ince ipuçlarını versede yazar bizlere bunun üzerinde en az bir piç kadar durmamış ve sorgulamamış.. Kiatbı okurken yazara hayranlığım bir kez daha arttı çünkü bu kadar güzel bir şey beklemiyordum . kafamda oluşturduğum hakan günday bakış açım ters köşe oldu.

Ne diyebilirim ki benim yazarım. Birikimi öylesine güzel yansıyor ki romanlarına Gereçek anlamda Hakan Günday hayranı oldum diyebilirim. Tavsiye edermiyim... ŞİDDETLE oldukça eğlenceli bir kitap.
ataç ikon Piç
kitaba 6 verdi
1 beğen · 0 yorum