up
ara

Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği

Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği Konusu ve Özeti

Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği
Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Alfa Basım Yayım Dağıtım
ISBN: 9789752977907
Sayfa: 356 sayfa
Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği kimilerinin neden daha az çalışıp daha çok kazandıklarına, daha az vergi ödediklerine ama başkalarına göre kendilerini mali açıdan neden daha çok güvende hissettiklerine ışık tutuyor. İşin sırrı Ölçüm Çeyreğinin hangi diliminde çalışacağınızı ve zamanını bilmekte. Hiç merak ettiniz mi? Çalışan biri olmakla iş sahibi olmak arasındaki farkı... Bazı yatırımcılar daha az risk alarak daha çok para kazanırken, ötekilerin neden kâr bile edemediklerini... Çalışanların çoğu bir işyerinden diğerine sürekli yer değiştirirken, bazılarının kendi iş imparatorluklarını kurmak üzere neden işlerinden ayrıldıklarını... Sanayi Çağında çoğu ebeveyn çocuklarının doktor, muhasebeci ya da avukat olmasını isterken, Bilgi Çağında bu mesleklerin neden mali topa tutulduğunu... Üniversitelerden mezun olan parlak öğrencilerinin birçoğunun öğrenimini yarıda bırakmış kimselerin, örneğin Microsoft'ta Bill Gates'in, Virgin Industries'de Richard Branson'ın, Dell Computers'da Michael Dell'in, CNN'de Ted Turner'ın yanında çalışmak istedikleri dikkatinizi çekti mi hiç? Okulu terk eden bu insanlar bugünün "ultra" zenginleri." Bu kitap bunlar gibi pek çok soruya yanıt verirken aynı zamanda hızlı bir mali dönüşümden geçen bir dünyada kendi yolunuzu bulmanıza yardımcı oluyor. Bu kitap...İş güvencesinin ötesine geçmeye ve kendi mali özgürlük dünyasını aramaya, yaşamlarında köklü profesyonel ve mali değişiklikler yapmaya, Sanayi Çağından Bilgi Çağına geçmeye hazır olanlar için yazılmıştır. Bu kitap yeni seçenekler, yeni yönler ve yepyeni bir mali gelecek belirlemenin püf noktalarını anlatır. - Robert T. Kiyosaki /Yazar
Hakan Eröztekin

Hakan Eröztekin

@cikolataadam

Dahiyane
Sıfırdan milyonerliğe kendi çabasıyla yükselen birinin düşünce yapısını öğrenmenin hazzı... Çoğu insan parası olmadığından değil kitap almadığından; alsa da okumadığından ekonomik bunalımlar yaşıyor.

Başarıya giden yolu arıyorsanız böyle kitaplar, birer pırlanta. Kıymetini bilene.
0 yorum

Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle