up
ara

Sönmüş Yıldızlar

Sönmüş Yıldızlar Konusu ve Özeti

Sönmüş Yıldızlar
Damga kitabının da yazarı Reşat Nuri Güntekin tarafından kaleme alınan Sönmüş Yıldızlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2005 yılında 9789751001832 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sönmüş Yıldızlar isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Reşat Nuri Güntekin Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sönmüş Yıldızlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: İnkılap Kitabevi
ISBN: 9789751001832
Sayfa: 174 sayfa Basım Tarihi: 2005
Hikayelerde kadın-erkek ilişkilerinin duygu dolu dünyası başarıyla sergileniyor. Karşılıklı aşk mektuplarında, gözyaşları ve hazin bir hayatın gerçekleri, yalanlar ve düş kırıklıkları ele alınmış. Yirmi bir hikâyeden oluşan kitabı severek okuyacaksınız.
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

Eşsiz bir kalem gücüne sahip olan yazar, Sönmüş Yıldızlar adlı kitabıyla bu sefer bir roman olay örgüsüne değil, kısa ve etkili farklı farklı hikayelere yolculuk yapmanızı sağlıyor. Kitaptaki ilk altı bölüm mektuplaşma şeklinde kaleme alınmış olup, yine kitaptaki bu ilk beş bölümse sevip de kavuşamayan aşıkların hüzünlü, gözyaşı dolu mektuplaşma satırları halinde yansıtılmıştır. Sonraki bölümlerde mektupsuz bir şekilde olan farklı hikayelerden oluşmaktadır. Kitapta birbirinden bağımsız yirmi bir hikaye vardır. Hikayelerin konusu kadın ve erkek ilişkileri, yaşanan hayal kırıklıkları... Kitabın tamamını okuyup bitirdiğiniz de kendi hayatınızdan da küçük ama gerçek olan kesitler bulabilirsiniz. Henüz okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim.
ataç ikon Sönmüş Yıldızlar
kitaba 7 verdi
0 beğen · 0 yorum

Sönmüş Yıldızlar - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
17
KİTAP
Mutlaka Okunması Gereken Reşat Nuri Güntekin Kitapları
Türk edebiyatının yapı taşları değerindeki eserleriyle tanıdığımız büyük yazar Reşat Nuri Güntekin'in en iyi kitapları listel...