up
ara

Aşk-ı Zemheri

Aşk-ı Zemheri Konusu ve Özeti

Aşk-ı Zemheri
Aşk-ı Zemheri kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Yediveren Yayınları
ISBN: 9786055394493
Sayfa: 332 sayfa
...Baharı Bekleyen Aşk Hikayesi...İsmiyle müsemma olmayan genç bir kadın, Gülbahar. Yüzyıllar öncesinde, dününde, bugününde ve geleceğinde yer alacak olan 4 farklı İbrahim. İnsanın içinde ve dışında yarattığı ''Babil''i tanıyıp bilen, yol gösterici bir bilge...İstanbul'un tanıdık semtlerinde başlayıp tuhaf rastlantılarla farklı iklimlere, coğrafyalara taşınan ve gerçeğini arayan kayıp bir aşk hikayesi...Türk Edebiyatının klasikleri arasına girmeye aday bu romanda siz de kendi aşk hikayenizden parçalar bulacaksınız!''İki Cami Arasında Aşk'' romanının yazarı Mürvet Sarıyıldız'ın usta kaleminden sizlere ulaşan Aşk-ı Zemherî sizleri, her sayfasında aşkın ayrı bir anlamını keşfedeceğiniz sırlarla dolu bir yolculuğa davet ediyor!
Emine 🍁

Emine 🍁

@solukbirgolge

Anlatılan hikaye fena değil ama amatörce bi şekilde kaleme alındığını düşünüyorum. Çok fazla hatırlatma sıkıcı geldi açıkçası. Bahsettiği bir konuyu tekrar anımsatmasına gerek olmadığını düşündüm. Ki zor, uzun bir roman değil ki bu. Yoruma açık bi olaydan bahsetmiş olsaydı eğer hatırlatmalar yerinde olabilirdi. Bu hataları çıkardığınızda geriye kısa bir hikaye kalıyor zaten . 2 saatte bitirdiğim bir kitap (molalar dahil ) Ukalalık olacak belki ama beğenmedim.
ataç ikon Aşk-ı Zemheri
5.3 (3 oy)
1 yorum
erhan (@munzevi)
Bu kadın yaşanmayan bir tarihî olay sayesinde sükse yapmış biri. Yazılarının amatörce olması doğal. Ukalalık değil yaptığın, az bile demişsin hatta. 1 puanı çok sevdim tabii.
27.11.17 beğen 1 cevap

Aşk-ı Zemheri - S41

"Güzel fotoğraf çekmek istiyorsan gün içerisinde uyanık olmalısın, ışığı takip etmelisin. " En güzel fotoğrafların sabah on ile akşamüstü dört ve beşte çekilebileceğini söylemişti.
Emine 🍁 tarafından eklenmiştir.