up
ara

Eve Dönüş

Eve Dönüş Konusu ve Özeti

Eve Dönüş
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Mariah Stewart tarafından kaleme alınan Eve Dönüş kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Feniks Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055514389 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eve Dönüş isimli kitap 358 sayfadan oluşuyor. Eve Dönüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Feniks Kitap
ISBN: 9786055514389
Sayfa: 358 sayfa
Karısının öldürülmesiyle birlikte FBI'daki görevini bırakıp her şeyden vazgeçen ajan Grady Shields, eşini kaybettikten sonra aşkını kalbine gömüp Montana'da yalnız başına yaşamaya başlar. Yıllar süren inzivadan sonra, kız kardeşinin düğünü için Chesapeake Koyu'ndaki sakin bir kasaba olan Saint Dennis'e gitmek zorunda kalır. Grady'nin tekrar âşık olmak gibi bir niyeti de yoktur, ta ki Vanessa Keaton'ı gördüğü ilk ana kadar.Geçmişinde birçok kötü seçim yapmış olan Vanessa, Saint Dennis'e gelmekle hayatının en doğru kararını verdiğini düşünen genç bir kadındır. Bu küçük kasabada arkadaş edinip sevdiği bir eve sahip olur ve arkasındaki kâbusu bırakarak bu şirin kasabada kendisine yeni bir hayat kurar. Kasabalıların olduğu kadar, turistlerin de ilgisini çeken Bling adında modern ve şirin bir butik açar. Vanessa'nın da aradığı son şey romantizmdir, ama kasabaya gelen bu yeni, ateşli adama karşı koyması neredeyse imkânsızdır.Fakat Vanessa'nın geçmişi kolay kolay peşlerini bırakmaz. Grady bu sefer sevdiği kadının zarar
Sinem Kaya

Sinem Kaya

@ssinemk

İlk başlarda sadece bir aşk romanı gibi görünsede sonradan içine macera ve aksiyonda karışıyor. Gayet güzel ve merak uyandırıcı bir kitaptı. Karakterler çok hoştu. Sürükleyici fakat sonu tahmin edilebilir cinstendi. Yinede beğendim.
ataç ikon Eve Dönüş
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Ceyda KARASU

Ceyda KARASU

@heraninaski

Güzel bir aksiyon , aşk ve maceraydı .
ataç ikon Eve Dönüş
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum

Eve Dönüş - S41

mia arabayı çalıştırıp yeni malibusuyla trafige çıktı. uzun zamandır sanki düğün günü hiç gelmeyecekmiş gibi
hissediyordum.
nehir tarafından eklenmiştir.
Sinem Kaya

Sinem Kaya

@ssinemk

Bazen gelecek günlerin hatırına geçmişin peşini bırakmalısın.
ataç ikon Eve Dönüş
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
7/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0