up
ara

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder Konusu ve Özeti

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder
Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı
ISBN: 9789756197530
Sayfa: 456 sayfa
Vay Beee...

Bu kitap çok konuşulacak...

Erdal Demirkıran, 12. kitabıyla "Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder" diyor bu kez; enine boyuna ulusumuzu irdeliyor. Dünyanın En Akıllı İnsanı; kendine has üslubu, kullandığı mizahi dil ve akıl dolu yaklaşımlarıyla okuyucusunun ilgisini sayfadan sayfaya taşırken bunu sürekli diri tutmayı da her zamanki gibi büyük bir ustalıkla başarıyor.

Haa bu arada, okurken çok şaşıracaksınız çünkü bu kitap ne bir eksik ne bir fazla, tam olarak sizi anlatıyor.
K.i.n.g

K.i.n.g

@king

YouTube’da Erdal demirkıran videoları izleyip daha sonra bir kitabını okumak istedim ve bu kitapla başladım ilk Demirkıran okumaya ve Bayıla bayıla kitabı okudum kitabı ..
Türkiye’de heba olmuş nice insanlardan bu kitapta bahsetmişti örneğin Nuri Demirağ , Vecihi Hürkuş , Ziya Özel v.b gibi bir çok ismi bu kitapta öğrendim kimilerini tanıyordum kimilerini tanımıyordum ve bu kitaptan sonra bu tarz nice insanları araştirdim ve Türkiye birşeylerin neden gelişmediğini çok iyi anladım .. Erdal Demirkırana gelince bence fazlası ile egolu bunun adına da özgüven diyen belli saatten sonra her daim aynı şeyleri anlatan bir adam bence ... Ama bu kitabını okuyun tavsiyemdir
1 yorum
Feyzullah demir (@feyzullahdemir)
Ben dünyanın en akıllı insanıyım,Parayı bulduğum an alayını maviye boyayacağım, Sadece aptallar 8 saat uyur ve Adam dediğin benim gibi olur kitaplarını da oku derim nacizane tavsiyemdir.
18.10.17 beğen cevap
,'lü.

,'lü.

@neurosphora

Erdal Demirkıran, 12. kitabıyla "Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder" demiş bu kez. Enine boyuna ulusumuzu irdeliyor. Dünyanın En Akıllı İnsanı olarak kendini tanıtan şahsiyet, kendine has üslubu, kullandığı mizahi dil ve akıl dolu yaklaşımlarıyla okuyucusunun ilgisini sayfadan sayfaya taşırken bunu sürekli diri tutmayı da her zamanki gibi büyük bir ustalıkla başarmaya çalışıyor fakat yapamıyor. Daldan dala atlamış ve okuyucu bir türlü odaklanamıyor. Önceki kitaplarından farklı olarak yaratıcı (creative) birşey yok. Herşey benzer. Maalesef beğenmedim.
0 yorum
Murat Gencer

Murat Gencer

@muratgencer

Kitap güzel ancak yazarı gerçekten yazdığı gibi bir insan değil. Facebook sayfasında ''Yazdıklarınızın ne kadarını uyguluyorsunuz?'' diye eleştiri yaptığım için beni engellemiş. Sürekli eleştirilen bir kitap olmasına rağmen yaptığı davranışı yüzünden kitaplarından da soğudum. Kitapta yazılanlarla pratikte uygulamadığını düşünüyorum, uygulamasına gerek yok amacı yazmak diyenlerde çıkabilir elbette, saygı duyarım. Okuduğum son kitabı/kitapları oldu.
1 yorum
K.i.n.g (@king)
[silindi]
18.10.17 beğen cevap
Ömür Nilüfer

Ömür Nilüfer

@omrumce

''Ben bunu yaşadım da niye böyle düşünemedim'' dedirten farklı bakış açısı yaratan bir kitap. Kashna Felsefesi'ni beğenirsiniz, beğenmezsiniz ama bu diğer kişisel gelişim kitaplarından farklı algılanmalıdır bence. Çok nitelikli gözlemlerin sonucunda ortaya çıkarılmış başarılı tespitler yığınıdır. Milli değerlerimize, örf ve adetlerimize olan yaklaşımı için bile okunabilir.
0 yorum
Merve Arda

Merve Arda

@mervearda

Bir kez daha demirkıran farkını bünyemde hissettiğim eser. Bu adam bizi biliyor öyle afilli cümleler etmiyor hatta alttan alta okurlara laf attığı yerler olsada zevkle okuduğum bir kitap. Çıktığı hafta almanın haklı gururu bir de.
0 yorum

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder - S41

-Neden?
Cevap cidden çok ikna edici:
-Yav siz bi bakın, Allah Allah!
Ömür Nilüfer tarafından eklenmiştir.
ümmühan

ümmühan

@muallime

Akıllı adam en büyük sıkıntıya üç dakika üzülür zira dördüncü dakikada elinde acısı değil çözümü vardır.
0 yorum
...

...

@koza

bana ışık lazımsa ben güneşi isterim.
0 yorum
...

...

@koza

ulan sen ne yaptın da bir de imkansız deyip şevk kırıyor geberesice.
0 yorum
...

...

@koza

her doğru mantıklıdır da her mantıklı doğru değildir.
0 yorum
minikbinot

minikbinot

@minikbinot

 paylaşım fotoğrafı
“Nasılsın?” sorusuna “Nasıl olsun yaaaaa? Zaman öldürüyoruz işte!” diyerek işlediği cinayeti itiraf etmek erdemdir bizde. “Boş zaman” diye bir kavram var mesela; soruyor adam: Boş zamanlarında ne iş yapıyorsun?.. Diğeri de cevap veriyor: Genelde kitap okurum… İşte bu yüzden de okuduğu kitap boşa gidiyor. Oysa aşan insanlar “kitap okuma saati” diyorlar buna.
0 yorum