up
ara

Sana İhtiyacım Var

Sana İhtiyacım Var Konusu ve Özeti

Sana İhtiyacım Var
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Sana İhtiyacım Var kitabı Aşk, Romantizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944822091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sana İhtiyacım Var isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Ceylan, Pelin Demirhan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sana İhtiyacım Var kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Selin Ceylan, Pelin Demirhan
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944822091
Sayfa: 320 sayfa Basım Tarihi: 1970
New York Times'ın çok satan yazarları arasında yerini her zaman koruyan Judith McNaught heyecanla beklenen kitabı Sana İhtiyacım Var'da imkansız görünen bir aşkı yine masalsı bir dille anlatıyor.

Bir Cuma Gecesi, Katie'nin hayatına çok çekici bir yabancı girdi. Pazar günü hayatı tamamen değişmişti.

Çok güzel bir genç kadın olan Katie Connelly acı dolu geçmişini iyi bir kariyerin, güzel bir evin, özgürlüğün ardına gizliyor, erkeklerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyordu. Hayatındaki en önemli eksikliğinse farkında değildi; ta ki gururlu, yakışıklı Ramon Galverra'yla tanışana kadar.
Bilge Karataş

Bilge Karataş

@bilgekaratas

Sonunda Judith McNaught ile tanıştım çok sevilen bir yazar , kesinlikle bu sevgiyi hak ediyor. Sana ihtiyacım var ı okuduğum ilk sayfalarında çok toz pembe bir aşk hikayesi olarak gördüm fakat sonlarına doğru olayların gelişmesi ile kitap kendini ve tabiki yazarımızı sevdirdi çok nadir günümüz aşk kitabı okurum bu kitap sadece son 50 sayfası ile bile kendini sevdiriyor.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
zahide nurlu

zahide nurlu

@zahidenurlu

Judith mcnaught'ın harika kitaplarından biri. Kesinlikle erotik bir yanı yok. Bazı yerlerde ramon'a katie'yi çok zorladığı ve kıza açıklama yapmadığı için çok kızdım. Ancak tahmin edileceği gibi sonu harikaydı. Judith'in genel tarzının dışında bir olduğunu düşünüyorum. Yazarı ilk defa okuyacaksanız "cennet" ve "kusursuz" kitaplarıyla başlamanızı öneririm.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
FULYA GÜN

FULYA GÜN

@fulyagun

Felsefenin dibine vurmuşken canım sıkıldı ve kafa dağıtmam lazım diyerek yardım için bu kitaba başvurdum... :) İyi ki okumuşum artık daha yararlı olucağını bildiğim kitaplara geri dönüyorum :D :D
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 2 verdi
2 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc

Judith MacNaught favori yazarlarımdan biri. 3 kitabını okudum. hepsini sevdim. serisini kitaplıgıma alıp tamamlayacagım. akıcı güzel bir kitap, okunabilir.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Hayal Perest

Hayal Perest

@hayal

İçinde fazla cinsellik yoktu.
Kurgu olarak konu olarak beğenmiştim.
Uzun zaman önce okuduğum için pek hatırlamıyorum içeriğini.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum

Sana İhtiyacım Var - S41

Katie "Her şeye sahibim," dedi kararlı bir şekilde kucağındaki kitabı açarken. Kalbinin bir yerlerinde bir ses: Yeterli değil. Bunların hiçbir anlamı yok. Benim hiç bir anlamım yok, diye haykırırken, gözlerini sayfadaki bulanık kelimelere dikti.
Ezgi Solak tarafından eklenmiştir.
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc

İmkansız görünen bir aşk yoktur.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
uykucuyumherdaim

uykucuyumherdaim

@uykucuyumherdaim

Parlayan yüzü yaşadığı sürece hatırlayacağını bildiği bir resimdi,yumuşak ses tonuyla söylediği sözler hep kalbinde kalacak bir duaydı.
ataç ikon Sana İhtiyacım Var
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
23
KİTAP
En İyi Erotik Romanlar
E. L. James, Sylvia Day, Olivia Cunning ve daha fazlası... Erotik roman denince akla gelen en ünlü yazarların mutlaka okunmas...
164
KİTAP
Kadınların Okuması Gereken Kitaplar
Kadınları, yaşam tarzlarını, duygularını ve erkeklerden farklarını anlatan, her kadının içinde kendisinden bir parça bulacağı...
99
KİTAP
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakk...
295
KİTAP
Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar
Bu kitapların acilen filmi çekilmeli! Kurgusuna bayıldığımız ve sinemada da görmek istediğimiz, senaryolaştırılması mümkün ol...