up
ara

Kod 0

Kod 0 Konusu ve Özeti

Kod 0
Kod Sıfır 3. Bölüm: Son Halife - Cinler Alemi kitabının da yazarı Kürşat Burak Çağıl tarafından kaleme alınan Kod 0 kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nokta Yayınları yayınevinden 0 yılında 9944174602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kod 0 isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kod 0 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Nokta Yayınları
ISBN: 9944174602
Sayfa: 488 sayfa
Sinsice vücuduna adeta enjekte edilen zehirler onun güçlü bedenini çaresiz ve acılar içinde bırakmaya yetmişti. Son dakikalarında, dudaklarından dökülen birkaç kelime, küçücük bir çocuğun kulaklarından geçerek odanın sessizliğinde yok oldu… Bu, çocuğa “O”nun son vasiyetiydi!
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün son sözleri, sadece birkaç kişi tarafından biliniyordu ve söylediklerinin büyük bir gizlilikle korunması gerekiyordu. Türkiye Cumhuriyeti’ni bekleyen her tür iç ve dış tehlikelere karşı kalkan olacak gizli bir teşkilat kurulması O’nun son vasiyetiydi… Ama bu sözler sadece bir vasiyet değildi.

BU BİR EMİRDİ! O’NUN SON EMRİ…
kitap gizli bi askeri örgütten bahsediyor çok güzel kurgulanmış bi roman. macera arayanlara tavsiye
ataç ikon Kod 0
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Kod 0 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle