up
ara

Beni Bırakma

Bana Dokunma -2 - Unravel Me

Beni Bırakma Konusu ve Özeti

Beni Bırakma
Beni Bırakma kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Deniz Başkaya
Yayınevi: Dex Yayınevi
ISBN: 9786050916027
Sayfa: 421 sayfa Basım Tarihi: 2013
Juliette, sonunda Omega Noktası'na ulaştı. Onu seven ve özel yetenekleri olan insanların yaşadığı, yeraltı direnişinin merkezine.Yeniden Kuruluş'tan ve silah olarak kullanılmanın verdiği acıdan kaçmayı başarmıştı. Artık Adam'ı sevmekte özgürdü. Ama ölümcül dokunuştan asla kurtulmayacaktı, düşündüğünden de çok onu isteyen Warner'dan da.Bana Dokunma ile başlayan nefes kesici serinin bu bölümünde, Juliette yaşamını değiştirecek kararı vermek zorunda. Asıl istediği ile olması gereken arasında bir seçim yapmalı ve sonucun tüm yaşamını değiştireceğini unutmamalı.Kalbi ve Adam'ın yaşamı arasında korkunç bir seçim Juliette'i bekliyor.
Serinin 2kitabi ki ben bu seriyi 2 kitap diye biliodum Meyerse 3.kitabida varmis ben bunu acı bi yoldan ogrendim :(
Ah ahhh diyorum...
Niye neden ve niçin 2015 yili gelmesine ragmen hala 3kitap gelmedi diye meraktan catlamak uzereyim ve sevgili @dexpub 3kitabin ne zaman gelcegini bize soylese ...
Bu aralar fena halde Distopyalara takmis.durumdayim.
Once sanirim pek beni baglamaz diyorum sonra kendimi tamamen hikayenin icinde buluyorum... Julieette Adam ve Warner ... Basindan beri gonlum Warnerde . 2 kitapta tekrar konuya kitabin ortalarinda dahil oldu ama ne dahil olma resmen beni bastan fethetti diye bilirim. Yeni bir dunya ve bu dunyayi degistirmek ve hukmet isteyen

"Yeni Kurulus" bu kurulusa.karsi savas veren "Omega Noktasi" ve bu toplulukta toplanmis olan birbirinden farkli guclerdeki insanlar... Tik tak tik tak Savas Başlamak Uzere... " Arkadasin olmak istiyorum." Basini salladigini aramizdaki havanin hafif haketleriden hissediyorum. " Umitsizce aşik oldugun arkadasin olmak istiyorum. Kollarina,yatagina,kafanin icine kisilmis gizli dunyana aldigin arkadasin. O tur bir arkadas olmak istiyorum. Konustugunda sozlerini ve dudaklarinin aldigi sekli aklina kaziyan arkadasin. Bedeninin her kivrimini,her çilini,her urpertisini tanimak istiyorum Juliette..." /

Gelde simdi bu kotu coxuga asik olma ... 2kitapta oyle bir.sahne varki pis cocuk cok.uzdu beni :(( / "Ben sana umitsizce sirilsiklam Aşiğim..."
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba 8 verdi
0 yorum
Seda İpek A

Seda İpek A

@bibakbenmiyim

serinin 2. kitabı. bu kitap da beni ikincisi kadar etkiledi. yazım dili, betimlemeleri zaten sizi on ikiden vuruyor. kitabı okurken ne hissedeceğimi bilemedim, ağlasam mı gerilsem mi bilemedim ve bir gecede bitirdim. çok güzeldi sürprizler beni çok şaşırttı. serinin buçuğuncu kitabı Destroy Me'yi okumuş orada Warner'a hayran olmuştum ama bu kitapta aştı resmen kendini. okuyanlara spoiler vermemek için daha fazla yazmak istemiyorum ve bence okuyun deyip susuyorum, tabi ki birinci kitabı okuduktan sonra :)
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba 10 verdi
0 yorum
Corpus

Corpus

@corpus

Kitap kalbimi ikiye ayırdı. Sebebi spoiler olduğundan söyleyemiyorum bile.

Distopyaları çok seviyor ve bulduğumu okumaya çalışıyorum genelde. Konu hakkında bir şey söylemek istemiyorum çünkü olaylar aslında benzer. Benim gibi distopya severler bu seriyi es geçmesin. Kitapların adı ve kapakları çok da hoş durmuyor ama inanın bambaşka şeyler var satırlarında. Yazarın özgün üslubu beni benden aldı. Heyecan içinde son kitaba geçiyorum.
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba 8 verdi
0 yorum
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

Serrinin ilk kitabına bayıldım. Yazarın anlatım tarzı nefis ama bu ıkıncısı sıktı benı
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba 8 verdi
0 yorum

Beni Bırakma - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

Kitaplar; kolayca yok edilir. Fakat sözcükler insanlar onları anımsadığı sürece yaşar.
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

Yalnızlık tuhaf şey.
Sezdirmeden yanınıza sokuluyor, sessiz ve kımıltısız, karanlıkta yanınıza oturup uyurken saçınızı okşuyor.Kemiklerinize sarılıp bedeninizi neredeyse nefesiniz kesilecek kadar sıkar; teninize hücum edip dudaklarını ensenizdeki yumuşak tüylere dokundurduğunda neredeyse kanınızda atan nabzınızı duymazsınız. Yüreğinize yalanlar bırakır, gece yanınıza uzanır, ışığı dört bir yandan kendine çekip sömürür. Hep yanınızdadır; elinizi ancak doğrulmaya çalıştığınızda sizi aşağı çekmek için tutar.
Sabah uyanır ve kim olduğunuzu bilemezsiniz. Gece uykuya dalamaz, titrersiniz. Her şeyden her şeyden her şeyden şüphe edersiniz.
Yapıyor muyum?
Yapmıyor muyum?
Yapmalı mıyım?
Neden yapmayayım?
Ve onu bırakacak olsanız da... Özgür olmaya hazır olduğunuzda... Yenilenmeye hazır olduğunuzda... Yalnızlık aynaya baktığınızda yanınızda eski bir dosttur; gözünüzün içine bakar; size meydan okur, hayatınızı onsuz sürdürebilecekmisiniz diye. Kendinizle savaşacak sözcükleri, asla ama asla kendinize yetmeyeceğinizi haykıran sözcükleri bulamazsınız.
Yalnızlık sevimsiz, kör olası bir yoldaştır.
Bazen sizi bırakmaya yanaşmaz.
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Seda İpek A

Seda İpek A

@bibakbenmiyim

Sözlerini cebime atıp var olduklarını kendime anımsatmak için onlara ara sıra dokunmak istiyorum.
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
Seda İpek A

Seda İpek A

@bibakbenmiyim

Bedenimi katlayıp kimsenin bulamayacağı bir şekilde ortadan kaybolmak isteyen korkmuş küçük kıza bürünüyorum.
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
Seda İpek A

Seda İpek A

@bibakbenmiyim

Bir başkasının sonu mutsuz biten öyküsüne sıkışıp kalmışım.
ataç ikon Beni Bırakma
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
396
KİTAP
Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar
Okurları gerçek dünyadan koparıp bambaşka diyarlara götüren, hayal gücünün sınırsızlığını kanıtlar nitelikteki en iyi fantast...
505
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...