up
ara

Gölgede Dans (Buchanan, #6)

- Shadow Dance

Gölgede Dans (Buchanan, #6) Konusu ve Özeti

Gölgede Dans (Buchanan, #6)
Aşk Seni de Vurur (Highlands' Lairds, #3) kitabının da yazarı Julie Garwood tarafından kaleme alınan Gölgede Dans (Buchanan, #6) kitabı Aşk, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2009 yılında 9789944821278 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgede Dans (Buchanan, #6) isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Timur Avarkan çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gölgede Dans (Buchanan, #6) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Timur Avarkan
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944821278
Sayfa: 350 sayfa Basım Tarihi: 2009
Epsilon Yayınevi'nin aşk ve gerilim seven okurlarının "Düğün"'le "Gelin"den sonra sabırsızlıkla beklediği yazar Julie Garwood'dan. Anlıyorum. Sen yaşıyorken ben seyrediyorum. Her şeyi sürekli planlamak yerine arada bir anlık bir şeyler yapmam gerektiğini düşünüyorsun. Ancak senin de bildiğin üzere, ben zaten anlık bir şey yapıyorum."Düğün ve Gelin adlı eserleriyle beğeni toplayan Julie Garwood yazdığı gerilim ve tarihi aşk romanlarıyla tüm dünyada adını duyurdu ve Gölgede Dans adlı eseriyle de Romantic Times Career Achievement ödülüne layık görüldü.Hayatına yön vermeye çalışan bir kadın... Açığa çıkmak üzere olan bir sır... Sınırları zorlayan bir katil... Huzursuzluğun ortasında beklenmedik bir aşk... Boston ve Teksas arasında mekik dokuyan bu romanı elinizden düşüremeyeceksiniz. Çünkü Gölgede Dans, her adımda tutkunun ve tehlikenin hissedildiği yakıcı bir tango.
 zeynep tomakin

zeynep tomakin

@zeyneptomakinhotmailcom

yanılmıyorsam bu katagoriye pek uymuyor bu kitap,Buchanan serisi mutlaka okunmalaılar listenize aklayin derim ,ilk kitap olan KALP HIRSIZINDA OKUDUĞUM VE HASTASI OLDUĞUM ÇIKARSA MUTLAKA OKURUM DEDİĞİM NOAH IN KİTABI TEK KELİMEYLE MUHTEŞEMDİ. ilk kitaptaki BAŞ KARAKTERİMİZ NİCKİ BİLİYOSUNUZ ONUN ORTAĞI NOAH AHHH KENDİ KİTABIDA HARİKAYMIŞ ,NİCKİN KIZ KARDEŞİ JORDANDI GALİBA ONUN BAŞI BELAYA GİRİYO VE ABİSİNİN İŞİ OLDUĞU İÇİN NOAHA EMANET EDİYO KIZI TABİ ERKEĞİMİZDE EMANETE ÇOK İYİ BAKIYO ,ETKİLENDİĞİM SAHNEYE GELİCEK OLURSAK JORDANIN VURULULMA VE NOAHIN KENDİNİ KAYBETMESİ O OLAY ZİNCİRİ KESİNLİKLE HARİKA KURGULANMIŞTI VE O DUYGUYU YAŞADIM ADETA,AÇIKCA SÖYLEYE BİLİRİMKİ MUHTEŞEM Bİ POLİSİYE AŞK KİTABI OKUDUM ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM AMA ÖNCE İLK KİTAP OLAN KALP HIRSIZI SONRA 2. KİTAP OLAN SENDE YANARSINI OKUYUN ORDA NOAHI DAHA İYİ TANICAKSINIZ .
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Serinin altıncı kitabını okuyup bitirdim. Seri tamamen favori listemde olmasına rağmen en çok bu kitabı sevdim. Kitap Buchanan kardeşlerden Jordan Buchanan ile FBI ajanı Noah Clayborne anlatıyor. Jordan bilgisayar bağımlısı teknolojisiz yapamayan ve kendi güvenli kabuğundan çıkmayan değişikliği kabul etmeyen biriydi. Ta ki kendini bilinmeyen bir maceraya atana kadar. Dönüş yolunda bagajından çıkan cesetle artık atıldığı şeyin basit bir macera olmadığını anlıyor ve abisi Nick’in arkadaşı FBI ajanı Noah Jordan’ı güvende tutmak, gizemli cinayetlerin sebebini araştırmak için Jordan’ın bulunduğu yere Teksas’ a gider. Tehlikenin, bilinmezliğin, heyecanın olduğu yerde tutkuda son hızla kendini gösteriyor. Kitap Boston ile Teksas arasında mekik dokuyor. Severek okuduğum bir kitaptı..
2 beğen · 0 yorum
Müzeyem Adem

Müzeyem Adem

@conquerorssultan

Buchanan serisinin ilk kitabı olan Kalp hırsızı'nda karşımıza çıkan Noah, bu kitapta başrolde. Julie Garwood bu sefer bir müzmin bekarın aşka düşmesini kendine has diliyle anlatmış. Hikayeyi oturtmaktan çok Noah'yı bir karakter olarak kafanızda bütünleştirmeniz için bence ilk önce Kalp hırsızını okumalısınız.
Olay kurgusu serinin diğer kitapları ile benzerlik göstersede gerilim ve macera ile harmanlanmış aşk romanı severlerin keyifle okuyacağını düşünüyorum. Yine de, yazar ile ilk defa tanışacaksanız, bu romanından başlamayın.
0 beğen · 0 yorum
Gizem

Gizem

@gizembenlier

buchanan serisine ait okuduğum ilk kitap ve bende yeri ayrı. Bende NCG (kitabı okuyanlar anyalacaktır) katılmayı isterdim :) pişman olmadan okuyacağınız bir kitap.
0 beğen · 0 yorum
Sonay Ç.

Sonay Ç.

@ponnik

Sanırım en başarısız Julie Garwood kitabıydı.
0 beğen · 0 yorum

Gölgede Dans (Buchanan, #6) - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
84
KİTAP
Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar
Aşkın gücüne inananların ve aşksız yaşayamam diyenlerin mutlaka okuması gereken en romantik kitapları bu listede paylaşıyoruz...
99
KİTAP
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakk...