up
ara

Beni Ararken

Beni Ararken Konusu ve Özeti

Beni Ararken
Aslında Giden Erkek Yoktur kitabının da yazarı Seda Diker tarafından kaleme alınan Beni Ararken kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051111971 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Ararken isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Beni Ararken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Doğan Kitap
ISBN: 9786051111971
Sayfa: 336 sayfa Basım Tarihi: 1970
Bir gün uyandığınızda, kendinizi bambaşka bir hayatı yaşarken bulsanız ne yapardınız? Değer verdiğiniz her şeyden ve herkesten uzak, başka seçimlerinizin sonucu bir hayatta. Üstelik bu hayatın da size ait olduğunu bilerek...Duygusal ilişkiler ve hipnoz tedavi konusunda uzman olan ve bugüne kadar çok sayıda kadına danışmanlık hizmeti veren Seda Diker'den, hayatınızı değiştirecek, çarpıcı bir roman...Kendimize ve sahip olduklarıma gerçekten doğru bakabiliyor muyuz? Hayatlarımıza yön veren ve hiç farkında olmadığımız karar anları neler? O anlara nasıl müdahale edebiliriz? Paralel evrenler arasında binlerce hayat seçeneğinden birini yaşıyorsak, hayatımızı değiştirebiliriz demektir. Ama nasıl?..Beni Ararken'i bitirdiğinizde, hayat sizin için başka bir şeye dönüşecek...Âşık olduğu kocası ve uzun yıllar uğraş vererek, 7. tüp bebek denemesinde kucağına aldığı oğlu ile birlikte New York'ta yaşayan Selin, arkadaşları ve ailesi ile birlikte kayak tatili yaparken bir kaza geçirir ve bir süre bilincini kaybeder. Gözlerini İstanbul'da bir hastane odasında açar. Etrafındaki herkes, Selin'in 5 yıl önce boşandığını, hiçbir zaman yurt dışına çıkmadığını ve hiç çocuk sahibi olmadığını iddia etmektedir. Canından çok sevdiği ve henüz birkaç gün önce kollarında uyuduğu kocasının, kendisini yıllar önce aldatarak terk ettiğini, öğrenir. New York'taki yaşamının anıları genç kadının hafızasında öylesine canlıdır ki, aklını kaçırdığını zanneder. Artık Selin var gücüyle oğluna ve kocasına geri dönmeye çalışacaktır.
neslihan ak

neslihan ak

@neslihanak

iki hayatınız olsa birbiriyle bağlantılı ama gerçekte hangisindesiniz bilemeseniz..tamda bunları nalatıyor bir kaitap hangi hayatta yaşıyor...anlaması biraz zor oldu ama okunulası bir kitap
ataç ikon Beni Ararken
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum

Beni Ararken - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle