up
ara

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı

- The Second Short Life Of Bree Tanner

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı Konusu ve Özeti

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı
Bree Tanner'ın İkinci Hayatı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Aslı Tümerkan
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944822947
Sayfa: 160 sayfa
Tutulma filmi vizyona girmeden önce tüm dünyada yayımlandıktan sonra Stepheine Meyer'in yeni romanı raflarda!Alacakaranlık Efsanesi'nin hayranları, Tutulma kitabında tanıtılan ve yeni doğan bir vampirin karanlık dünyasında Bree Tanner'ın sürükleyici hikayesiyle büyülenecekler.Bedenin değişimini izledim. Çatıda yere çömelmiş, tek eliyşe tutunmaya çalışıyordu. Tüm o tuhaf samimiyet bir anda yok olmuştu, o bir avcıydı. Ne olduğunu bildiğim, nasıl olduğunu anladığım için yanındayken rahat olduğum şeydi.Beynimi kapattım. Aynı zamandı. Derin bir nefes aldım. Aşağıdaki insanların damarlarında akan kanın kokusu içime işledi. Çevredeki insanlar onlardan ibaret değildi, ama en yakın olanlardı. Avınızın kim olacağını, avınızın kokusunu almadan önce, bir şekilde karar vermiş olmalıydınız.Artık seçim yapmak için çok ama çok geçti.
Zerrin

Zerrin

@zerrinaydogdu

Alacakaranlık'ın 3. kitabı Tutulma'nın ana karakterlerinin yanında yardımcı karakter olan Bree'nin vampir oluşundan ölümüne kadar geçen sürede yaşadıkları,hisleri bu kitapta çok güzel bir şekilde ele alınmış.Tutulma'da Bree'ye dikkat çekilmişti;ama bu kitap sadece Bree'yi ele aldığı için onun duygularını daha iyi hissedebildim.
0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Bu kitap Tutulma romanında saldıran vampir grubunun içindeki Bree 'yi anlatıyor.Fakat başka bir roman tadında.İlk defa Stepeanie Meyer'ın dilini akıcı ve güzel buldum.Alacakaranlık serisi bolca acemilik barındıyordu;Göçebe romanı ise sıkıcıydı.Bu hkayesi kısa ama daha akıcı ve dili çok duru ama basit değil.
0 yorum
Sevda Sen

Sevda Sen

@sevdasen

alacakaranlık serisine doyamayanlar için bir yan kitap gibi, kısa da olsa yinede o dünyanın içinde oluyosunuz farklı bi açıdan bakıyosunuz, her halükarda okunur..
0 yorum
1919 MAVİ

1919 MAVİ

@1919mavi

ticari amaçlarla yazılmış boş bir kitap...
2 yorum
Ergün Çil (@erguncil)
neden ve niçinleri de olaydı iyiydi...
13.08.15 beğen cevap
1919 MAVİ (@1919mavi)
zaman kaybı
17.08.15 beğen cevap

Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - S41

"Harika. Kendi özel kulübümüz."
Cemre tarafından eklenmiştir.
195
KİTAP
Zaman kaybı olan kitaplar
Bitse de kurtulsam dediğiniz, okuduktan sonra kendinize bir şey katmadığını düşündüğünüz, zamanımı keşke başka bir kitaba ver...
34
KİTAP
Zaman Kaybı Olan, Okunmaya Değmeyen Kitaplar
Vaktim değerli diyorsanız okumaktan kaçınmanız gereken, zaman kaybı kitaplar listelenmektedir. ...
505
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...