up
ara

Düşün ve Zengin OlYaşam Boyu Başarı Rehberi

- Think And Grow Rich

Düşün ve Zengin OlYaşam Boyu Başarı Rehberi Konusu ve Özeti

Düşün ve Zengin OlYaşam Boyu Başarı Rehberi
Düşün ve Zengin OlYaşam Boyu Başarı Rehberi kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Zeliha İyidoğan Babayiğit
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789754058833
Sayfa: 240 sayfa Basım Tarihi: 1998
Bütün engellerin üstesinden gelebileceğimiz, her emelimize ulaşabileceğimiz, sürekli akan bir nehirden taşar gibi başarıya ulaşabileceğimiz bir yol gösteriyor. Bu kitap, gücüyle bizi sarsacak hayatımızı değiştirecektir.

Eğer "Çekim Yasası'nı uyguluyorum ama benim için çalışmıyor" ya da "bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor" diyorsanız; bu güçlü yasayı her defasında lehinize çalıştırmanın kanıtlanmış formülü bu kitapta bulacaksınız!

Napoleon Hill, Düşün ve Zengin Ol'u 1937'de Henry Ford, Thomas Edison gibi birçok tanınmış ismin de bulunduğu çok başarılı 500 insan üzerinde yaptığı 25 yıllık bir araştırmanın sonucunda yazmıştır. Dünyanın en çok satan kitaplarından olan Düşün ve Zengin Ol'u şu anda elinizde tutuyor olmanız bir tesadüf mü? Bu kitapta yer alan 13 adımlık formül ile başarıya giden yolda sırrı kullanmakta ustalaşacaksınız. Bir kez okumak kesinlikle yetmez!...

Hayalllerinize ulaşmak mı istiyorsunuz?O zaman Hill'in ölümsüz kurallarını takip etmeniz yeter!...

Yüzyıllardır aktarılan bir sır düşünün. Sadece en zenginlerin, en güçlülerin birbirlerine aktardığı bir sır. Tüm hayallere sahip olmanın yöntemini anlatan gerçek bir sır. Napoleon Hill 1900'lerin başında tanıştığı bu sırrı 25 yıl boyunca araştırdıktan sonra, sırrı çalıştıran, on üç adımdan oluşan bir formül çıkarmıştır. Gündelik yaşama olduğu kadar iş hayatına da önemli düşünce yenilikleri getiren bu kitap-taki formülü uygulamayı başaran herkes hedeflerine ulaşabilir. Bütün başarıların başlangıç noktası olan "Ateşleyici Bir Arzu" yaratan bir hedefi nasıl belirlersiniz? Arzulanan hedefi zihinde canlandırarak "İnanç"ınızı nasıl güçlendirirsiniz? Bilinçaltınızı "Kendi Kendine Telkin" ile başarınız için nasıl programlarsınız? Erteleme huyunu yenmek için nasıl bir "Kararlılık" göstermelisiniz? "Beyin Gücü Gru-bu"nun itici etkisini hedefinize ulaşmanız için nasıl kullanırsınız? "Cinselliğin Gizemli Enerjisi"ni başarınız için nasıl kullanırsınız? "Beyninizin Sınırsız Potansiyeli"ni nasıl ortaya çıkarırsınız? "Altıncı His"sinizi güçlendirerek bilgeliğin tapınağına nasıl ulaşırsınız? Ba-şarınızın önündeki en büyük engel olan "Korkularınız" ile nasıl başa çıkarsınız? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası bu kitapta.
Hakan Eröztekin

Hakan Eröztekin

@cikolataadam

Neden zengin olanlar biz değiliz de onlar?
Zengin olmanın düşünce gücüyle alakalı olmadığını, ama zenginlerin "bir şekilde" zengin olduğunu düşünürüz. Belki çok iyi konuşuyorlardır, belki tam bir insan sarrafıdırlar. Ama neden zengin olanlar biz değiliz de onlar?
Son zamanlarda okuduklarım, bu kitap da dahil olmak üzere, hayattaki tüm başarılarınızın önce zihinde bir hayalle başladığı, gerçekleşmesinin ise tamamen ellerinizde olduğu gerçeğinin soğuk rüzgarını defalarca yüzüme çarptı. Maddi ya da manevi zenginliğe ulaşmayı başarmak için zorlu ama kesin başarıyı yakalayacağınız bir yola kendinizi hazırlayın.
İster milyoner olmayı hedefleyin, ister çok başarılı bir müzisyen olmayı hedefleyin; bu kitap, gerçekten abartıldığı kadar değerli bir kitap.
0 yorum
mehmet özkan

mehmet özkan

@mehmetozkan398

beklentimin altında kaldı
Bazı bölümleri çok beğendim.fakat genel olarak bütünü için söyleyemem beklediğimin altında kaldı.Ama okumanızı tavsiye ederim.
0 yorum

Düşün ve Zengin OlYaşam Boyu Başarı Rehberi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle