up
ara

Büyük Ortadoğu Savaşı

Büyük Ortadoğu Savaşı Konusu ve Özeti

Büyük Ortadoğu Savaşı
Büyük Ortadoğu Savaşı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Popüler Kitaplar
ISBN: 9789759019303
Sayfa: 240 sayfa
Şii Liderden Büyük İtiraf!
Amerika'nın Irak'ta Sünnilerle Şiiler arasındaki iç savaşı kışkırtmak için kendisini kullandığını itiraf eden Şii lideri, evinde ölü olarak bulundu. Tüm dünya Amerikan ajanı oldukları ortaya çıkan liderlerin, öldürülmeden önce çekilen itiraf kasetlerini izliyor.

El- Kaide ve Taliban Liderleri CIA Ajanı Çıktı!
ABD'nin Ortadoğu, Asya ve Afrika'daki güçlerini kontrol eden en üst düzey komutanı Orgeneral John Abizaid, Harvard Üniversitesinde yaptığı konuşmada, Ortadoğu'daki kaosun Üçüncü Dünya Savaşına dönebileceğine dikkat çekti.19 Kasım 2006, Vatan Gazetesi

Yıl 2009. Amerika, yıllardır üzerinde çalıştığı Büyük Ortadoğu Projesinde artık hedefe varmak üzere. Amerika ve İsrail'in bölgeye tamamen yerleşme planı sonunda gerçek olacak. Sıra Ortadoğu'daki son kaleyi, Türkiye'nin güneydoğusunu vurmak için yapılacak son hamleye geldi. Amerikan komutasındaki Peşmergeler Irak sınırında. Mavi kasırga operasyonuyla Türkiye'ye karşı Büyük Ortadoğu Savaşı'nı başlatan Amerika'nın planlarını TUGT (Türkiye Ulusal Güç Teşkilatı) ajanları bozuyor.

TUGT ajanları, üst üste yaptığı operasyonlarla Ortadoğu'da dönen dolapları çorap söküğü gibi ortaya çıkarıyor. Şii liderinin CIA ajanı olduğu anlaşılıyor. Filistin'deki Bitmeyen Direniş Örgütünün deşifre olmasının ardından El-Kaide ve Taliban liderleri, CIA tarafından yönetildiklerini itiraf ediyor. Amerika'nın Ortadoğu'daki son hamlesi geri tepiyor. Başkan intihar ediyor. Yıllardır terörizmi İslam ülkelerinin üzerine yıkmaya çalışan Amerika, İsrail ve İngiltere'nin foyaları nihayet ortaya çıkıyor. Büyük Ortadoğu Savaşına hoşgeldiniz.
Bu savaşın hiç olmaması dileğiyle...
Murat

Murat

@muratt

lise yıllarımda okuduğum romanlardan bir tanesi. o zamanlar hoşuma gitmişti.fakat şimdilerde çokta beğendiğim söylenemez.yinede Türkiye'de benzer türlerine göre iyi sayılabilir...
0 yorum

Büyük Ortadoğu Savaşı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle