up
ara

Hayat Tutulması

Hayat Tutulması Konusu ve Özeti

Hayat Tutulması
Hayat Tutulması kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 9789752105676
Sayfa: 159 sayfa
Çok katmanlı bir roman yine... En altta İstanbul'un eski ve yeni sahipleri... Buna paralel, şehrin eski sahiplerinden yaşlı bir kadın ve oğlu Rıfat'ın ülkenin bulunduğu durumu yansıtan acıtıcı hikâyeleri. Şehirde tutunmaya çalışan Serdar ve ağabeyi Hüseyin'in yine ülkenin diğer uçtaki iç acıtıcı hikâyeleri...Aykırı, adeta bir manifesto yazan Asuman karakteri, her şeye rağmen bütün bunlara aydınlık bir boyut katan, ülke meselelerine çözüm bulmak için düşünen "karar vermek" zorunda olan Deniz ve arkadaşları... Bir de hepsini bağlayıp akıtan fantastik bir boyut... İşte roman. "Karar Anı" geldi diye düşünenler için belki küçük bir ışık.
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

Çerezlik bir kitap çabuk bitti fakat konusunu unuttum. Bu kitaba pek fazla yorum yapamayacağım sadece kitabı okuduğum anda çok kötü demediğim bir kitaptı. konusu aklımda kalsaydı iyiydi. Ama pek akılda kalmayan, okuyucu da iz bırakmayan kitap. Okuyucuya sadece okuduğu süre içinde kitap güzelmiş dedirten bir roman.
ataç ikon Hayat Tutulması
kitaba 6 verdi
0 yorum

Hayat Tutulması - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
34
KİTAP
En Sıkıcı Kitaplar
Sıkıldım, bittim ama kitabı da bitirdim diyen okurlar bu listeye. Okuması en zor, yavaş ilerleyen, uzun tasvirlere boğulmuş, ...