up
ara

2011'in Bobiler Tarihi

2011'in Bobiler Tarihi Konusu ve Özeti

2011'in Bobiler Tarihi
2011'in Bobiler Tarihi kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları
ISBN: 6054054671
Sayfa: 280 sayfa
Her kitabıyla çok satanlar listesinde yer alan Dizüstü Edebiyat serimizin son kitabı internet aleminin en popüler sitelerinden biri olan Bobiler.örge ait.
Türk internet dünyasının en yaratıcı, en eğlenceli, en "saatlerce bakılan" sitesi bobiler.örg, 2011 yılının en absürd olaylarını bobilerin bakış açısıyla bu kitapta topladı. Ortaya müthiş bir koleksiyon çıktı. Bobiler, "2011in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte. Yıl sonuna yaklaştığımız şu günlerde, bu sıradışı 2011 toplamasından daha iyi bulunamaz.

"Bu kitap, dünyanın en mükemmel web sitesi olduğu kendi aramızda yaptığımız bağımsız bir araştırmayla da tescillenen bobiler.örgün ilk kitabı. Bobiler.örg, on binlerce kullanıcının photoshop ile hazırladıkları görselleri paylaştıkları bir web sitesi. Nasıl tarih, yer altında yatıyor ve arkeolojik kazılarda çıkartılınca tarihe dönüşüyorsa, Bobiler de aynı şekilde, ama dijital ortamda, kendi tarihini yaratıyor, gömüyor, daha sonra çıkartıyor ve bu kitapta sergiliyor."
Serda Kayman

Serda Kayman

@serdakayman

Photoshop'u icat edenin mekanı cennet olsun :)
ataç ikon 2011'in Bobiler Tarihi
kitaba 6 verdi
0 yorum
Sonay Ç.

Sonay Ç.

@ponnik

Eğlenmek isteyenlere.
ataç ikon 2011'in Bobiler Tarihi
kitaba 8 verdi
0 yorum

2011'in Bobiler Tarihi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle