up
ara

En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3)

En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) Konusu ve Özeti

En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3)
Kördüğüm kitabının da yazarı Gena Showalter tarafından kaleme alınan En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053431145 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cemre Akkartal çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Cemre Akkartal
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053431145
Sayfa: 464 sayfa
Onu kaybetmek dışında
Her acı ona zevk verebilirdi...

İçinde Acı iblisiyle yaşayan Reyes, zevkten mahrum bırakılmıştır. Ama çılgınca arzuladığı ölümlü Danika Ford'a sahip olabilmek için gerekirse tanrılara karşı koymaya hazırdır. İstediğini elde etmek için savaşmak zorundadır, aksi takdirde Danika'yı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Danika kaçak hayatı yaşamaktadır. Onu ve ailesini öldürmeyi kafalarına koymuş olan Yeraltı Dünyasının Efendileri'nden aylarca kaçmayı başarmıştır. Rüyalarındaysa ateşli dokunuşlarını unutamadığı savaşçıyı, Reyes'i görmektedir. Ama bu birliktelik, sevdikleri insanların ölümüne sebep olabilir...

Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamaz bir şekilde baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar...

Karanlığın Efendileri.
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

Reyes_Acı
İçinde Acı iblisiyle yaşayan Reyes ve ölümlü Danika Ford'un hikayesi işler bu kitapta tavan yapıyor ,kahramınımızın İblisi Acı oluncada olacakları siz düşünün artık :)) Danika ilk kitaptan tanıdık bir karakter ve diğer Efendiler ile ilgili daha çok şey öğrenmeye başlıyoruz bu kitapta ,onlar da kendi hikayeleirnden sinyaller vermeye başlıyorlar ,oldukça heyecanlı olmaya başladı seri halen başlamadıysanız ve dediğim bazı konular sizi rahatsız etmeyecek ise hemen alın okuyun :)
0 beğen · 0 yorum
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

Bu seriye hastayım ve her bir kitabını zevkle okuyorum
0 beğen · 0 yorum

En Karanlık Zevk (Karanlığın Efendileri Serisi 3) - S41

Anne,Danika'ya minettar bir biçimde gülümsedi."İçebilirsin.Teşekkürler."
zhltumper tarafından eklenmiştir.
507
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...