up
ara

Yeryüzü İle Konuşma Sanatı

Yeryüzü İle Konuşma Sanatı Konusu ve Özeti

Yeryüzü İle Konuşma Sanatı
Yeryüzü İle Konuşma Sanatı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Tanya Çelebi
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları
ISBN: 978-605-4054-73-2
Sayfa: 230 sayfa
GERÇEĞİN SALINARAK YÜZDÜĞÜ KUTSAL NEHRİN SULARINDA BİR YOLCULUĞA NE DERSİNİZ? BU GEZİYİ KALP İLE YAPIYORUZ. KENDİNİZİ NEHRİN AKIŞINA BIRAKIRSANIZ, OKUYACAKLARINIZ SİZİ OKYANUSA ULAŞTIRACAK KALP, YOLU BİLİYOR; RAHAT OLUN.

BU KİTABIN DÜNYASINDA TAŞLAR VE KUŞLAR, AĞAÇLAR VE YÖNLER, HASTALIK VE ÖLÜM, VAROLUŞ VE DENGE VAR. HER ŞEY KUTSAL VE BİR BÜTÜNÜN PARÇASI. BU VAROLUŞ İÇİNDE, BİR ÇOCUĞUN BÜYÜYÜP OLGUNLAŞMASI, YAŞLANIP BİLGE OLMASI NE İFADE EDER? BİLGİ BİLGELİĞE NASIL DÖNÜŞÜR? BİRLİKTE YETERİNCE ZAMAN GEÇİRİR,ONUNLA BİR YOLDAŞLIK İLİŞKİSİ KURARSANIZ BİR BİTKİ SİZİNLE KONUŞUR MU? KONUŞMAKLA KALMAYIP ŞARKILAR VE DUALAR DA ÖĞRETİR Mİ? ŞİFASINI ANLATIR MI?

PEKİ YA YERYÜZÜ, ACISINI PAYLAŞIR MI SİZİNLE?

İNSANIN İYİLİĞİ İÇİN, KENDİNİ USULCA TOPLAYICISININ ELLERİNE TESLİM EDEN BİTKİDEN ÖĞRENECEĞİMİZ ÇOK ŞEY VAR.
Kitap Dostuyum

Kitap Dostuyum

@kitapdostuyum

Yeryüzüyle konuşmaya başladığınızda önce kendiniz olmak üzere tüm evrene bakış açınız adım adım değişecek. Evrende ki tüm canlıların yaşam-ölüm arasında ki ince çizgi bir birine pamuk ipliğiyle bağlı. Herkes birbirinden sorumlu. Bir ağacın yanından geçerken daha önce hissetmediğiniz duygular hissedeceksiniz. Onun mutsuz olduğunu hissedip, küçük bir çiçeğin şarkısını dinleyebileceksiniz. Toprak anaya, bitkilere ve evrene teşekkür etmesini öğrenerek, Tanrıya şükretmeyi karakterinize yerleştireceksiniz. Toprakla iç içe mütevazi bir hayat süren insan şifayı doğada aramış. Ve asla yanılmamış. Bugünkü modern farmokolojinin temellerini o insanlar atmış. Ellerinde laburatuvarları olmadan, üniversiteleri olmadan. Sadece hisleri ve rüyalarıyla veya doğa üstü bir şekilde onlara bilgelik sunulmuş. Bu kitabı okuduktan sonra yanından geçtiğiniz her bitkinin, üstüne bastığınız her taşın nefes alışını duyacak, belkide size bir şeyler fısıldayacaklar. Ne dersiniz?
0 yorum

Yeryüzü İle Konuşma Sanatı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle