up
ara

Sınır Taburu

Sınır Taburu Konusu ve Özeti

Sınır Taburu
Lanetliler Taburu kitabının da yazarı Sven Hassel tarafından kaleme alınan Sınır Taburu kitabı Tarihi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753901550 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sınır Taburu isimli kitap 286 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sümer Derbent çevirmiştir. Sınır Taburu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Sümer Derbent
Yayınevi: E Yayınları
ISBN: 9789753901550
Sayfa: 286 sayfa
Alman Yüksek Komuta Konseyi Hitler'in "Lanetliler Taburu"nu Cehenneme dönüşmüş Sovyet Cephesine sürdü. Bu, her şeyden nefret eden, hayvanca yaşamaları öğretilmiş çılgın insanlar acımasızca saldırdılar. Çalıyorlar, aldatıyorlar, tecavüz ediyorlar, kavga ediyorlardı. Yalnız düşmanla değil birbirleriyle de dövüşüyorlardı.Bu adamlar Führer'in Sovyet saldırısı sırasında kurban edildiler."Sınır Taburu" adamları.
Semih Oktay

Semih Oktay

@semihoktay

SINIR TABURU
Sınır Taburu

Sven Hassel; Çeviren: Sümer Derbent; E Yayınları; 286 Sayfa (5) (03.09.2007)

Yazar'ın okuduğum ilk romanı. Tavsiye üzerine okumuştum. Savaşın içinden sayısız öyküler. Birbirleriyle pek bir bağlantıları yok gibi. Okumasaydım da olurdu ya arkadaş hatırı var.

(Kendime hatime: Selçuk bu muydu tavsiye edeceğin ilk kitap? Sen benim tavsiye ettiğim PARA romanını okuma! Senin tavsiyen olmasaydı okumayı bırakacaktım ya.Neyse!)
ataç ikon Sınır Taburu
kitaba 5 verdi
6 beğen · 0 yorum

Sınır Taburu - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle