up
ara

Geçmişin İzleri

Geçmişin İzleri Konusu ve Özeti

Geçmişin İzleri
Hep Seni Bekledim kitabının da yazarı Nicholas Sparks tarafından kaleme alınan Geçmişin İzleri kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753312448 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geçmişin İzleri isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Geçmişin İzleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Mine Atafırat
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789753312448
Sayfa: 356 sayfa
Geleneksel kadın-erkek ilişileriyle insan ruhunun çelişkilerini çok güzel anlatan Nicholas Sparks, kısa zamanda romantik melodramların ustası ve okuyucuların sevgilisi haline geldi. Yazarın dördüncü romanı olan Geçmişin İzleri'ni de okuyucularımızın severek okuyacaklarına inanıyoruzKonuşulanları anlamakta zorluk çeken küçük oğlunu eğitmek zorunda olduğu için geceleri çalışan Denise Halton'un zor bir yaşamı vardır. Bir akşam işten dönerken fırtınaya yakalanır ve önüne çıkan geyiğe çarpmamak için direksiyon kırınca kaza yapar. Kendine geldiğinde yanında tanımadığı bir itfaiyeci Taylor McAden -ekibiyle bataklıktaki uzun aramalardan sonra -küçük Kyle'ı bulup getirecektir. Bu olay nedeniyle tanışan Denise ile Taylor arasındaki yakınlaşma, giderek aşka dönüşür. Taylor'ın küçük Kyle ile kurduğu dostluk, beraberliklerini daha da zenginleştirmektedir.Ancak geçmişte yaşanmış bir yangının Taylor'ın kişiliğindeki izleri, karşılarına engeller çıkaracak, kuşku ve mutsuzluğa yol açacaktır.
Rabia Taş

Rabia Taş

@rabiatas0

Denise ve Taylor'ın hayatlarındaki dramatik olaylar ama o olaylara rağmen güzel bir aşka yelken açışlarını okumak benim için çok keyifliydi. Film izler gibi sizi içine çeken bir roman arıyorsanız, Geçmişin Izlerini tavsiye ederim.
ataç ikon Geçmişin İzleri
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Geçmişin İzleri - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle