up
ara

İyi Hisset

İyi Hisset Konusu ve Özeti

İyi Hisset
Doğru Ye Mutlu Ol İyi Yaşa kitabının da yazarı Patrick Holford tarafından kaleme alınan İyi Hisset kitabı Sağlıklı Yaşam, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050916485 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyi Hisset isimli kitap 268 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Ayla çevirmiştir. İyi Hisset kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Elif Ayla
Yayınevi: Doğan Kitap
ISBN: 9786050916485
Sayfa: 268 sayfa
Ruh halini düzeltmek, hayattan daha çok keyif almak isteyen herkes için başucu kitabı...

Antidepresanlar neden işe yaramaz?
Kış gelince neden mutsuz oluruz?
Genetik miras kader midir?
Anı yaşamak neden önemlidir?
Hangi gıdalar iyi hissettirir?
Negatif duygulardan nasıl kurtuluruz?

Ruh ve beden sağlığı ayrılmaz bir bütün. Bu kitapta egzersizden meditasyona, besin desteklerinden takviye programlarına yaşam biçiminizdeki ve beslenme düzeninizdeki en basit değişiklerle ruh ve beden sağlığınızı korumanın, iyi hissetmenin sırrını bulacaksınız. İyi Hisset ruh halini düzeltmek, hayattan daha çok keyif almak isteyen herkesin başucu kitabı olacak!

"Patrick Holford sağlık ve beslenme konusundaki yeni yaklaşımlarıyla dünyanın saygın otoritelerinden biri."
-Daily Mail-
Hakan Eröztekin

Hakan Eröztekin

@cikolataadam

Mucize mi desem?
Rastgele rafları karıştırırken denk geldiğim bu bir karışlık hazine, daha iyi hissetmek adına başvurduğumuz psikiyatrların avuç avuç yazdığı antidepresanların aslında kaş yaparken göz çizdiğini bize anlatıyor (bu deyimi de şimdi buldum :).

Mantıklı. Sizde vitamin ve mineral eksiklikleri varken, siz yeterince beslenemiyorken bir antidepresan neyi nasıl çözebilir ki?

Yazarın önerdiği şeyler ise el yapımı kimyasallardan mümkün olduğunca arınmış besin takviyeleri. Balık yağı, probiyotik, çinko, B ve D vitaminleri gibi şeyler. Üstelik bunların antidepresanlardaki gibi yan etkileri de yok. Bu da yetmiyor

Yazar bu söylediklerini tam 217 referans ile destekliyor.

Daha ne olsun :)

Daha iyi hissetmek için mutlaka okumanız gereken bir kitap.
ataç ikon İyi Hisset
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

İyi Hisset - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle