up
ara

Tokuz Ama Açız

Tokuz Ama Açız Konusu ve Özeti

Tokuz Ama Açız
Tokuz Ama Açız kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Doğan Kitap
ISBN: 9786050916683
Sayfa: 208 sayfa
Sağlık, gençlik, ideal kilo, uzun bir ömür... Tek yöntem alkali olmak! Mideni değil hücrelerini doyur! Bolluk içindeyiz çok şükür! Kimsenin sofradan doymadan kalkması gerekmiyor, kıtlık yok. Karnımız tok. Ama hücrelerimiz aç. Hücrelerimizi besleyemiyoruz. Yediklerimizin çoğu "besin" değil! Biz onları yedikçe onlar da bizi yiyor! Diyet yaptıkça kilo alıyoruz.Kısa dönemli sağlıksız bir diyetin, vücut tarafından faiziyle geri alınacak bir borç olduğunu unutuyoruz. Oysa beslenmede mesele kilo sorununu çoktan geçti. Zaten kimse çok yediği için kilo almıyor. Hücreler aç olduğu için kilo alıyor! İşte bu kitapla gerçek anlamda sağlıklı beslenmek, sağlıklı kiloda kalmak adına bilmemiz gereken her şeyi öğreneceğiz.Alkali Diyet'in yazarı Dr. Ayşegül Çoruhlu'dan kilolara, diyete, sağlığa ve hastalığa bakışınızı değiştirecek, çığır açıcı bir referans kitabı… Sadece kilo vermek için değil, sağlıklı kalmak, yaşlanmayı geciktirmek, uzun bir ömür sürmek isteyen herkes için bir başucu kaynağı.
on2

on2

@peruse

Tokuz Ama Açız
Kitabı okumak ve yazılanları uygulamak oldukça keyif verici. En keyif veren olgu ise tavsiyelerin vaadini yerine getirdiğini vücadamuzda tecrübe edişimiz. Okuyamam sıkılırım ön yargısı ile almış olmama rağmen yazarın bu kitabından önce piyasaya sürdüğü Alkali Diyeti kitabını da hemen sipariş ettim. Demem o ki; kaçırmayın!
ataç ikon Tokuz Ama Açız
kitaba 10 verdi
0 yorum
Çiğdem Şentürk

Çiğdem Şentürk

@cigdemsenturk

Sağlıklı beslenme konusunda oldukça yararlı bilgiler içeriyor ve dahası sunduğu bilimsel önermelerle okuru ikna etmeyi de başarıyor. Alkali beslenmek lazım...
ataç ikon Tokuz Ama Açız
kitaba 6 verdi
0 yorum

Tokuz Ama Açız - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle