up
ara

Çıkmaz Sokağın Sırrı

Çıkmaz Sokağın Sırrı Konusu ve Özeti

Çıkmaz Sokağın Sırrı
Yeni Başlayanlar İçin Suşi kitabının da yazarı Marian Keyes tarafından kaleme alınan Çıkmaz Sokağın Sırrı kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051423647 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çıkmaz Sokağın Sırrı isimli kitap 688 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Çıkmaz Sokağın Sırrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786051423647
Sayfa: 688 sayfa
Merak uyandırıcı, hareketli ve çok, çok komik Çıkmaz Sokağın Sırrı cesur, kırılgan ve sivri dilli özel dedektif Helen Walsh'un hikayesi. Bir kayıp vakası onu eski sevgilisi, Jay Parker'ın karanlık ve ışıltılı dünyasına sürüklerken, Helen, yeni sevgilisi, seksi dedektif, Artie Devlin'den giderek uzaklaşacak. Zeki ve ayakları yere sağlam basan Artie mi?... Kurnaz ve sağı solu belli olmayan Jay mi? Bu iki bambaşka ancak eşit derecede etkileyici erkek ve kendi karanlığı arasında kalan Helen bir şeye inanmaya başladığını fark edecek. Aşka mı, korkuya mı? Okuyup öğrenmek size kalmış. "Zekayla sürükleyen, sıcacık ve kahkaha dolu." -Good Housekeeping-"Eğlenceli ve fazlasıyla gerçekçi. Kalbiniz acıyacak. Dramla komediyi ustalıkla buluşturuyor." -Stylist- "Keyes'in keskin mizah anlayışı iş başında." -Daily Mail- "Gülmekten çatlayacaksınız." -Independent on Sunday- "Bağımlılık yaratıcı. Helen, modern çağımızın kahramanı." -Cosmopolitan-1963 İrlanda doğumlu Keyes, çik-lit'in en önemli yıldızlarından biri kabul ediliyor. Marian Keyes, kocası Tony ve iki hayali köpeğiyle birlikte İrlanda'da yaşıyor. İlk romanı Karpuz 1995 yılında yayınlandı ve o günden bu yana Keyes'in romanları 30'dan fazla dile çevrildi.
Merve Arslanalp

Merve Arslanalp

@mervearslanalp5 - İstanbul

Marian Keyes ile bu kitabı ile tanıştım. yalın ve anlaşılır bir dille yazmış olduğu çok belli. yarattığı Helen karakteri çok gerçekçi bir karakter. ne gereğinden çok iyi bir şekilde tasvir etmiş ne de dramatik bir hale sokmuş. hepimizin yaşayabileceği hepimizin içinde bir parça bulabileceği biri. hüzün ve eğlence bir arada...bana konu biraz fazla kısa bir biçimde anlatılabilirmiş gibi gelse de yine de okunmaya değer bir kitap. kesinlikle kötü olarak nitelendirilemez. kalınlığı gözünüzü korkutmasın. eğlenceli kafa dağıtacak bir kitap arıyorsanız bu beklentilerinizi karşılayabilir :)
0 yorum

Çıkmaz Sokağın Sırrı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle