up
ara

Rodeo Albümler Dizisi No: 9 - Şafak Ayazı

Rodeo Albümler Dizisi No: 9 - Şafak Ayazı Konusu ve Özeti

Rodeo Albümler Dizisi No: 9 - Şafak Ayazı
Zombistan kitabının da yazarı Cem Özüduru tarafından kaleme alınan Rodeo Albümler Dizisi No: 9 - Şafak Ayazı kitabı Çizgi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Rodeo Kitap yayınevinden 0 yılında 9771308014884 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rodeo Albümler Dizisi No: 9 - Şafak Ayazı isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Rodeo Albümler Dizisi No: 9 - Şafak Ayazı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Rodeo Kitap
ISBN: 9771308014884
Sayfa: 119 sayfa
Heyecan ve korku unsurlarına dayalı çizgi roman anlayışı, bu kitapta ülkemiz kültürüyle bütünleşmekte. Şafak Ayazı'nda karşınıza çıkacak karakterler, günümüze uzanan bir Türkiye retrospektifine yerleşiyor. Dünün darbeci generalinden bugünün polisine kadar çok sayıda gerçek korku unsuru, varlığını sürdürmek arayışındaki vahşi, genç ve güzel Şafak'ın öyküsünde yer buluyor.Yarım kalmış hesaplaşmalar, gölgeleri uzun yıllar sonrasına düşen şiddet... Ve bunların orta yerinde, adeta kadere inat yerşermiş taze hayatlar... Birbirine dolanan sarmaşıklar misali kucaklaşan, iç içe geçen efsaneler...Siz sayfaları çevirdikçe, İstanbul gecelerinin kargaşasından Marmaris dinginliğine akan sular, umudu ve trajediyi yan yana yüzdürecek. Geçmiş ve gelecek, aynı rüzgâra kapılacak. Bilinmeze doğru açılan yelkenler, öğrenmenin lânetiyle şişecek. Aşk ve nefret, Ege'de bir yerlerde çarpışacak.
Demir Yalman

Demir Yalman

@demiryalman

Türkiye'den çıkan özgün çizgi roman kitapları içinde en doyurucu ve iyi çizilmişi olarak görüyorum. Bazı tatmin etmeyen tarafları var ama genel itibarıyla çok çalışılmış düşünülmüş ve dopdolu.

Mizah dergileri sevenler de, macera çizgi romanları sevenler de beğenecektir Şafak Ayazı'nı.
0 beğen · 0 yorum

Rodeo Albümler Dizisi No: 9 - Şafak Ayazı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle