up
ara

Biraderlik : Masonların Gizli Dünyası

Biraderlik : Masonların Gizli Dünyası Konusu ve Özeti

Biraderlik : Masonların Gizli Dünyası
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Stephen Knight tarafından kaleme alınan Biraderlik : Masonların Gizli Dünyası kitabı Kültür Tarihi , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boğaziçi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754510317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biraderlik : Masonların Gizli Dünyası isimli kitap 303 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kemal Çiftçi çevirmiştir. Biraderlik : Masonların Gizli Dünyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Kemal Çiftçi
Yayınevi: Boğaziçi Yayınları
ISBN: 9789754510317
Sayfa: 303 sayfa Basım Tarihi: 1970
Dünyada satış rekorları kıran bu eser İngiliz Masonlarını anlatır. Fakat o kadar ciddi bir araştırmadır ve konuyu o kadar derinliğine işlemiştir ki; kısa zamanda masonluk hakkında dünyanın en sağlam kaynak eseri haline gelmiştir.(...) (arka kapaktan alıntıdır)
Lorderer - e^jp

Lorderer - e^jp

@lorderer

Düşünsenize bir kitap yazıyorsunuz ve sonra gizemli bir şekilde ölüyorsunuz. Kitabın ismiyle alakalı olmadığını düşünseniz de stephan masonların Gizli Dünyalarında bir hayli yükselmiş ve bu kitabı akabinde yazmış ... onun akabide malum "sonsuz yolculuk"...
1 beğen · 0 yorum

Biraderlik : Masonların Gizli Dünyası - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle