up
ara

Yaratıcı İmgeleme

Yaratıcı İmgeleme Konusu ve Özeti

Yaratıcı İmgeleme
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Shakti Gawain tarafından kaleme alınan Yaratıcı İmgeleme kitabı Spiritüel, Yoga türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akaşa Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756793480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaratıcı İmgeleme isimli kitap 153 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Semra Ayanbaşı çevirmiştir. Yaratıcı İmgeleme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Semra Ayanbaşı
Yayınevi: Akaşa Yayınları
ISBN: 9789756793480
Sayfa: 153 sayfa
YARATICI İMGELEME, hayatta istediğiniz her şeyi yaratabilmek ve yaşamınızı olumlu yönde değiştirebilmek için zihinsel betimleme ve onaylamayı kullanma sanatıdır. YARATICI İMGELEME, günümüzde artık sağlık, eğitim, iş, sanat, spor alanında ve ruhsal tekâmülde, bu tekniğin bilincine varmış kişiler tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Amerikalı ünlü kadın yazar Shakti Gawain, birçok dile çevrilen ve milyonlarca satan bu kitabında bizlere, kendi yaşamımızın efendisi ve gerçek yaratıcısı olmamızı sağlayacak basit, uygulanması kolay, ancak çok güçlü teknikler ve meditasyonlar sunuyor. Bu son derece etkili tekniklerin kullanımından hemen sonra yararlı sonuçları görülmeye başlanıyor. Günlük yaşamınızın ayrılmaz bir parçası haline gelecek YARATICI İMGELEME ile: Ruhsal gelişiminize hız kazandırabilir, Yaratıcılık yeteneğinizi geliştirebilir, Tam bir sağlık, canlılık ve iç huzuruna kavuşabilir, İnsanlarla ve dünyayla daha doyum verici ilişkiler kurabilir, Zararlı alışkanlıklardan kurtulabilir, Mesleki hedeflerinize ulaşabilir, Refah ve bolluğa kavuşabilir, Ve daha sayısız şeyi gerçekleştirebilirsiniz!
Beşer

Beşer

@ado

Piyasadaki bir çok kitabın tekrarı yapılmış denebilir.Yalnız samimi bir üslubu var yazarın.O sebeple muhabbet edermiş gibi okuyabileceğiniz ufak bir kitap.
ataç ikon Yaratıcı İmgeleme
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Ayça Akın

Ayça Akın

@aycaa

İmajinasyon tekniğini yalın şekilde anlatmış.
ataç ikon Yaratıcı İmgeleme
kitaba puan vermedi
0 beğen · 0 yorum

Yaratıcı İmgeleme - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle