up
ara

Kan Hasadı

- Blood Harvest

Kan Hasadı Konusu ve Özeti

Kan Hasadı
Kurban kitabının da yazarı S. J. Bolton tarafından kaleme alınan Kan Hasadı kitabı Roman (Çeviri), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053431312 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Hasadı isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Sever çevirmiştir. Kan Hasadı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Barış Sever
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053431312
Sayfa: 512 sayfa Basım Tarihi: 2012
Bir süredir seni izliyor… Onunla yüzleşmek zorundasın.Hayallerindeki hayata kavuştuğunu düşünen mutlu bir aile, küçük çocukları pençesine alan şeytani bir ruh ve gizemli bir kasabanın kasvetli sokaklarını kana bulayacak hasat zamanı… Tetikte olmadıkları her an, arkalarını döndükleri her saniye ölüme bir adım daha yaklaşacaklar…"S. J. Bolton gerilimi nasıl tırmandıracağını çok iyi biliyor ve insanı korkudan çıldırtan hikâyeler yazıyor."-Guardian-"Çürümeye yüz tutmuş bir kasabanın gizemli patikalarına dalmaya hazır olun…"-Observer-"Bu kitap adrenalin üreten bir makine gibi. Karanlık olaylarla insan psikolojisinin sınırlarını zorluyor."-Independent-
Asi'm

Asi'm

@asim

Karşınızda okuma şerefine nail olduğum, her sayfada aklıma zilyon tane deli soruları sokan, çoğu zaman şok dalgalarıyla beynimi sulandıran S.J.Bolton ve SON HASAT kitabı. .

Muazzamdı.. Harıkaydı.. Kelimelerle anlatılmayacak derecede kurgusu kusursuzdu..

Minik kahramanlarım Ebba, Tommy, Joe ve Millie sessiz yardımlarınızı ayakta alkışlıyor sizlerle gurur duyuyorum..
ataç ikon Kan Hasadı
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Serda Kayman

Serda Kayman

@serdakayman

Yeni tanıştığım bir yazar S.J. Bolton. Ama art arda üç kitabını birden okudum. Bazen bir kitap çok kalın olunca daha rahat bir zamanda okurum diye saklarsınız ya, hiç gerek yok iki günde bitireceğinizin garantisini veriyorum. Kitabı bitirdiğinizde, orijinal hikaye ve karakterler ağzınızda harika bir tat bırakıyor.
ataç ikon Kan Hasadı
kitaba 10 verdi
3 beğen · 0 yorum
refika damar

refika damar

@refikadamar

güzel kitaptı yazarın tüm kitaplarını seviyorum tek rahatsız eden ben katillerin sonunda en ince ayrıntıya kadar anlatmalarını beklerim ama bunda biraz havada kalmış rahatsız etmedi değil ama verdiğiniz paraya değer
ataç ikon Kan Hasadı
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Kan Hasadı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle