up
ara

En Psikopat Seri Katiller

En Psikopat Seri Katiller Konusu ve Özeti

En Psikopat Seri Katiller
Seri Katiller 2 (Cep Boy) kitabının da yazarı Fikret Topallı tarafından kaleme alınan En Psikopat Seri Katiller kitabı Edebiyat, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053753186 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Psikopat Seri Katiller isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. En Psikopat Seri Katiller kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: İthaki Yayınları
ISBN: 9786053753186
Sayfa: 216 sayfa
Kimi gaipten sesler duyuyor, kimi kötü geçen çocukluğunun intikamını alıyor, kimi kurbanlarının acısını dindirdiğini düşünüyor kimi de sadece sapıkça dürtülerini bastırmak için öldürüyor.İşledikleri cinayetler aylar hatta yıllar sonra çözülüyor, polisler karşılaştıkları vahşet karşısında şaşkına dönüyor, kamuoyu bu davaları günlerce tartışıyor. Öldürme sebepleri ne olursa olsun onlar, çağımızın en vahşi, en acımasız, en psikopat katilleri. Seri katiller üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan Fikret Topallı, bu kitabında da canilerin yaşam öykülerini mercek altına alarak kanınızı donduracak. Unutmayın; bu kitapta anlatılan vahşi katliamların, cinayet ritüellerinin ve yamyamlık deneyimlerinin hepsi gerçek!
Esra Pektaş

Esra Pektaş

@esrapektas

En Psikopat Seri Katiller
Çok merak ettiğim bu kitabı geçen hafta 8.kadıköy kitap günlerinde aldım . Kitabı elimde gören eşim '' Allahım milletin eşi aşk meşk romanları okur benim eşim neden katilleri, cinayetleri içeren kitaplara bayılır anlamıyorum '' yorumuyla hem beni hem stanttaki insanları güldürdü.. Küçük kızım sebebiyle kitabı geceleri okuyabildim eşim kitabı her gördüğünde ters çevirdi. Evet kitap kapağı ürkütücü olsada inanın içindekiler kadar değil.. Bu dünyanın gördüğü en korkunç katiller bu kitabın içinde.. Bazı bölümleri okurken gerçekten kanım dondu özellikle de çocuklara yapılanlar karşısında keşke hepsi sadece kurgudan ibaret olsaydı dedim ama malesef hepsi gerçek ve yaşanmış.. Ben kan görmeye bile dayanamam, çok etkilenirim vs diyorsanız kitaba hiç yaklaşmayın derim çünkü bu canilerin yaptıkları şeyler uzunca süre kafanızdan silinmeyecektir..
ataç ikon En Psikopat Seri Katiller
kitaba 9 verdi
2 beğen · 0 yorum

En Psikopat Seri Katiller - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle