up
ara

Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3)

- Straight from the Hip

Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) Konusu ve Özeti

Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3)
Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) kitabının da yazarı Susan Mallery tarafından kaleme alınan Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) kitabı Aşk, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053431480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Selim Yeniçeri
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053431480
Sayfa: 336 sayfa
Aşkla açılan gözler, gerçekler karşısında körleşebilir mi?

Izzy, Titan kardeşlerin en cesurudur. Ama bir petrol kuyusunda gerçekleşen patlama yüzünden neredeyse kör olur. Patlamanın bir kaza olmadığını düşünen kız kardeşleri, Izzy'nin içine kapanmasından endişe duymaktadır. Bu, uzun zamandır ortalarda olmayan üvey kardeşleri Garth'ın bir oyunu mudur? Yoksa onlarla uğraşan başka biri mi vardır?

Izzy'nin kardeşleri, onu hayatta kalmayı öğrenmesi için bir eğitim kampına gönderirler. Izzy bu durumdan memnun olmamasına rağmen eğitmeni Nick onu karanlıkta bırakmamaya kararlıdır. Hem de birçok açıdan. Ama ona yardım etme sebebini açıkladığı takdirde Izzy'yi bir daha asla görememekten korkmaktadır. Nick onu kaybetme riskini göze alabilecek midir?..

"Yazar, inatçı karakterlerin duygusal gelişimlerini anlatırken harika bir iş çıkarmış. Bu muhteşem eser dram dolu!"
-Romantic Times Book Reviews-

"Susan Mallery en sevdiğim yazarlardan biri."
-Debbie Macomber-
Bayıldım müthiş bir kitap müthiş bir seri. Bu seriyi okumadan önce Susan Mallery'yi okumayı pek de sevmezdim...Fakat bu Titan kız kardeşleri ile yazara bayıldım...Yazarın kurgusu kaleminin gücü bambaşka... Lone Star Sisters serisinin 3. kitabı idi. Kız kardeşlerden üçüncü ve en haşarı olan İzzy'nin hikayesi idi.
Çok daha duygusallık ve acı vardı bu sefer. Özellikle erkek kahramanın ikilemde kalmasını İzzy'yi hayata döndürme çabalarına bayıldım.Onu tekrar eski mücadeleci kişiliğine döndürmeye çalışırken bazen tam bir pislik gibi davranmasına çok kızdım..Ama yaşadığı acıları okuduğumda da içim acıdı durumuna.Onun arkadaşı,dostu hatta kardeşi olarak gördüğü biri vardı... Garth Duncan ..Titan kızlarının üvey ağabeyleri. Bu olayların baş kahramanı..,

Çok güzel bir konusu olan duygusal düşündürücü bir romandı. yardıma ihtiyacı olan insanların ruh halini yazar çok çok iyi işlemişti.Çok etkilendim.

Serinin Dördüncü kitabında Garth'ın hikayesini okuyacağız. Deyim yerinde ise iple o kitabı bekliyorum.Çünkü Garth bu hikayede Titan kızlarının arkadaşı,dostu,koruyucu meleği Dana Birch..Bu ikilinin macerası oldukça ilginç olacak..
Bu seriyi özellikle tavsiye ediyorum.Polisiye, Macera,Aşk,Aile,Dram temalarını seviyorsanız sakın kaçırmayın....

http://hulyami.blogspot.com.tr/2014/01/huznun-golgesinde-ask-susan-mallery.html
1 beğen · 0 yorum

Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle