up
ara
‹ İntikam - Gece Evi 11. Kitap

İntikam - Gece Evi 11. Kitap Kitap İncelemeleri

elif

elif

@elif7

KESİNLİKLE VAKTİNİZE YAZIK ETMEYİN!!!
Fantastik kitapları sevmem farklı bir tarz denemek isteyip yorumlara baktığımda bu seri bayağı beğenilmişti.Yorumlara aldanıp altı kitabı birlikte aldım ve ilk defa kitaba verdiğim paraya bu kadar acıdım.Dengesiz üç günde bir başkasına aşık olan bir vampir ve saçma sapan maceraları.Sanırım hiç bir kitap karakterinden bu kadar nefret etmemişimdir.Bütün kitapları atlata atlata dördüncü kitaba kadar geldikten sonra dayanıp son ikisini okumadım.Tek tesellim on iki kitabı aynı anda almamak oldu
ataç ikon İntikam - Gece Evi 11. Kitap
kitaba puan vermedi
4 beğen · 4 yorum
lovenfeelin (@dolphinsho)
Ahahahaha aynen ayyynen. Ben sadece ilk üçünü almıştım gerisini arkadaşlarımdan okumuştum yine de berbat bir seri ya kimse başlamamalı.
11.09.15 beğen cevap
elif (@elif7)
ben daha mağdurum siz üç ile kurtulmuşsunuz :)))
11.09.15 beğen cevap
Emin Aydın (@kursunasker)
Keşke seriyi komple almasaydınız ilk kitabı okuyup ondan sonra karar verseydiniz
11.09.15 beğen cevap
elif (@elif7)
internetten aylık toplu olarak alıyorum kitaplarımı o yüzden böyle oldu
11.09.15 beğen cevap
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Sona hazırlık kitabı olmuş. Çok fazla dikkat çekici olay olmadı. Neferet'in hayatı daha çok dikkat çekti. Erin'in ölmesine gram üzülmedik tabii ki. ^^
0 beğen · 0 yorum
angelsbooks

angelsbooks

@babyangel

Uzun soluklu serimiz bitmek üzere. Serinin bu kitabında pek bir aksiyon yok. Heyecan yaratan ufak olaylar var elbette. Zoey Kızılkuş karakterinin yaşadığı dalgalanmalar yine yordu beni. Başladığım zamana göre yarattığı etki zamanla azaldı ama kararlıyım. Bu seri bitecek! Kısacası okumadıysanız henüz, fazla beklentiye girmeyin.
0 beğen · 0 yorum
Oğuz YILMAZ

Oğuz YILMAZ

@theoguzyilmaz

Bu serinin tüm kitaplarını hemen okuyup bitirmek istiyorum. Niyeyse bu kitabını pek dolu bulamadım. Daha fazla olaylar gelişebilirdi. Yine de çabucak bitirdim. İyiydi.
0 beğen · 0 yorum
Sena Ertuğrul

Sena Ertuğrul

@senaertugrul

böyle güzel bir seri-böyle berbat bir kitap!!
1 beğen · 0 yorum
tanya jaziri

tanya jaziri

@tanyajaziri

Bu tip karakterlerin hep yaşının küçük seçilmesi ve bu durumdan ötürü duygusal bocalamaları can sıkıcı ve hikayenin önüne geçiyor. Bu kitapta öfke cidden ön plandaydı. Ve doğru düzgün bir ilerleme yoktu. Pek de sevmedim o sebeple.
0 beğen · 0 yorum
Ezgi Erdoğan

Ezgi Erdoğan

@ezgierdogan0

Bu kitapta Neferet'in geçmişi ve sonu diğer kitaplardan farklı bitmesi nedeniyle okunası bir kitap. Hele uzun zamandır beklediğim Neferet'in geçmişinin anlatılmasını beğendim. Bu kitapta karakter diğer kitaplardaki hallerine oranla biraz pasif kaldı(tabii iki kişinin ölümüne, kilise baskınına ne kadar pasif diyebilirsek) ama geçmişiyle yeterince aktif oldu :D. Kitabın adı pek uymamış gibi geldi bana.....SPOİLER

Zoey başını kendi kendine derde sokarak Neferet'in yerine işi hallediyor. Buna ne kadar Neferet'in kendi elleriyle aldığı bir İntikam diyebiliriz bilmiyorum, Neferet kitabın son bölümünde kendine gelip İntikam için harekete geçiyor. O zamana kadar da Zoey yapacağını yapmış oluyor. Bir tek kitabın başında Erin'in ölümüne ve Afrodit'in babasının ölümüne biraz İntikam denebilir belki.Gerek son olaylar neticesinde gerekse final kitap olması dolayısıyla seri önümüzdeki kitapta ağızlara layık bir sonla gelir diye düşünüyorum.
0 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Neferet'in düşüşünden sonra bu kitap, serinin yeni kitabı için bir giriş yapılıyormuş hissi uyandırıyor. Sonraki kitabı okumayı şimdiden aklına koymuş olanların okuması gereken bir kitap.
2 beğen · 0 yorum