up
ara

Enfes Öyküler

Enfes Öyküler Konusu ve Özeti

Enfes Öyküler
Enfes Öyküler kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Hayat Yayınları
ISBN: 9789756700877
Sayfa: 180 sayfa
"Gerçekten de doğru. Bu öyküleri okuduktan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Çok düşündürücü ve çok kolay okunan bir eser." - Mehmet Ali Birand- "Bireylerin duygusal gelişiminde sevgi ve saygıyı ön planda tutan, son derece humanist bir yapıt... Manevi değerlerin neredeyse yok olma noktasına geldiği bir dünyada hoş anlatımıyla unuttuğumuz bazı duyguları bize yeniden hatırlatıyor... Ben 'Enfes Öyküler'i hem büyüklere hem de küçüklere öneriyorum..." - Jülide Ateş- "Enfes Öyküler kitabında her bir öyküyü okuduğumda kalbimin yerinden çıkacağını, öykülerin duygularımı ve gözyaşlarımı zorladığını hissettim. İsmini koyamadığım o coşkulu duygularımı paylaşmak için, eşimi sık sık uykudan uyandırdım. Kitabı uzun süre çantamda taşıdım. Tekrar tekrar okudum..." - Mediha Acar- "Kitabı okuyunca şuna inandım: Artık kimsenin 'Benim okumaya zamanım yok, okumak beni yoruyor, okurken sıkılıyorum!' gibi bahaneleri olmayacak. Enfes Öyküler'den sonra yaşama umutla ve sevinçle bakacağınıza inanıyorum. - Aslan Tonyalı- "Enfes Öyküler; insanları, çevreyi sevmeyi, hoşgörüyü, özveriyi, paylaşımı ve pozitif iletişimi veren enfes bir kitap. Bu duyguları yaşamak isteyen bütün arkadaşlarım okumalı. Emin olun ki artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak..." - Tuğba Emirhan-
Halil KOLAZLI

Halil KOLAZLI

@halilkolazli

küçük yaşlar için okunabilecek bir kitap . bende okuduğumda küçüktüm ve etkilenmiştim .
ataç ikon Enfes Öyküler
9 (3 oy)
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

ilkokuldayken okuduğum ve o zamanlar beni çok etkileyen bir kitap :)
ataç ikon Enfes Öyküler
9 (3 oy)
0 yorum

Enfes Öyküler - S41

Hayat göründüğü gibi değildir. İlk başlarda çoğu zaman "pembe" renk hakimdir. Ve sevgi gözden kalbe, oradan da gönle taşınabilirse bu pembelik soluksuz oluyor.
Çağla Kanberoğlu tarafından eklenmiştir.
Çağla Kanberoğlu

Çağla Kanberoğlu

@caglakanberoglu

Güne başlarken iyilik yapacağınız birini düşünün. Siz onu bulmazsanız o sizi mutlaka bulacaktır.
ataç ikon Enfes Öyküler
9 (3 oy)
0 yorum