up
ara

Bana Aşkını Söyle

Legend of the Four Soldiers -2 - To Seduce a Sinner

Bana Aşkını Söyle Konusu ve Özeti

Bana Aşkını Söyle
Bana Aşkını Söyle kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Seden Gürel
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786055289522
Sayfa: 376 sayfa Basım Tarihi: 2011
Baştan çıkaran bir arzu onları esir almıştı...

Melisande Fleming uzun zamandır gizliden gizliye Lord Vale'i sevmektedir. Lord'un başka kadınları ustalıkla baştan çıkarmasını ve onlarla flört etmesini uzaktan izler. Uslanmaz bir sosyete çapkını olan Lord, bu sevginin farkında bile değildir.

Evlilik gününde terk edilen Lord Vale umutsuz bir keder içindeyken karşısına çıkan Melisande, sürpriz biçimde Lord'a evlilik teklifinde bulunur.

Gizemli bir kadın olan Melisande mutluluğa kavuşabilecek midir? Beklenmeyen bir evlilik, bu iki insanı kendi geçmişleriyle ve en gizli tutkularıyla baş başa bırakır. Lord Vale ya kendi geçmişine ait sırları karısıyla paylaşacak ya da onu kaybetmeyi göze alacaktır.

"Keyif verici biçimde seksi... Ustaca bir yazım tarzı."
Booklist

"Elizabeth Hoyt'un anlattığı hikâyelerde aşkın büyüsüne inandıran bir sihir var."
Romantic Times Book Reviews
Satıgül Yüksek

Satıgül Yüksek

@gulunkitapligi

Yazarın okuduğum ilk kitabıydı, aslında beğendim, ama ilk yarısı keşke daha sıcak ve samimi olsaydı , anlaşmalı bir evlilik yaptıkları için karakterler arasındaki soğuk nezaketten zatürre olmak üzereydim, ama neyse ki ikinci yarıda bayağı bir ısındım :))

Sevgili lordumuz Vale, başına buyruk yaşayan bir çapkın, tek derdi bir erkek evlat sahibi olmak , bunun için pek gönlü olmasa da Mary adında bir kadınla evlenmek üzere, ama kadın bir başkasına aşık olduğunu söyleyip, adamı kilisede bırakıp kaçıyor, lord hem şaşkın, hem kızgın, tabi birde geceden kalma hallini düşünürsek tam bir çıkmazda, fakat aynı dakikalarda devreye, düğünü izlemeye gelen cesaretli kızımız Melisande giriyor, kızımız uzun zamandır platonik olarak Vale' e aşık, adamın içinde bulunduğu durumu lehine çevirmek için cesurca bir adım atıyor ve ona evlenme teklifi ediyor...

Bu evlilikte herkesin kendince alacağı bir pay var, lord bir varise, Melisande' de sevdiği adama kavuşacak, fakat bilmedikleri şeyse ikisinin de geçmişlerinde yaşadıkları acıları, birbirlerinin kollarında dindireceği, sırların ve acıların içinde kaybolmuş bu iki insan, yüzlerindeki maskeleri zamanla indirerek, birbirlerini daha iyi tanımaya ve aşkı birlikte keşfetmeye başlıyorlar...

Dört kitaplık " Legend of the Four Soldiers" serisinin ikinci kitabıydı, elimde serinin ikinci ve dördüncü kitapları var, kalan iki kitabı mutlaka bulmam lazım, zira yan karakterlerin hikayelerini merak ediyorum :)

http://gulunkitapligi.blogspot.com.tr/
ataç ikon Bana Aşkını Söyle
kitaba 8 verdi
0 yorum
Nilufer Akdemir

Nilufer Akdemir

@niluferakdemir

"Ah , keşke onun o sevecen , kahverengi gözlerini , yağ sarısı saçlarını ve heykelini duruşunu görebilseydin. "

İlginç benzetmeleri olan yazarı ve kitaplarını okumayı seviyorum.

Birbirlerini tanıma süresi içinde gelişen aşk ve tutku ile Jasper'ın geçmişe ait sırları araştırması içerisinde yine romantik bir kitap okuyoruz. Kitapta bölümler arasında yazar farklı bir öyküden kısa bölümler serpiştiriyor ve bu da kitabı daha ilginç bir hale getiriyor. Bu kitabında da Gülen Jack'in hikayesini okuyoruz.

Hızlı, akıcı bir dille yazan yazarın kitapları çok çabuk ilerliyor ve yormuyor. Benim favorim kitaplarının arasında Çirkinin Aşığı. Okuduğum ilk kitabı olduğu için olabilir.

https://kozmokitap.blogspot.com.tr/2016/08/bana-askini-soyle-elizabeth-hoyt-kitap-yorumu.html
ataç ikon Bana Aşkını Söyle
kitaba 8 verdi
0 yorum

Bana Aşkını Söyle - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
99
KİTAP
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakk...