up
ara

Güngezgini

Güngezgini Konusu ve Özeti

Güngezgini
Ve Öyküler kitabının da yazarı Fabio Moon tarafından kaleme alınan Güngezgini kitabı Çizgi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çizgi Düşler Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054191758 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güngezgini isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Güngezgini kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Çizgi Düşler Yayınevi
ISBN: 9786054191758
Sayfa: 256 sayfa
Hayatınızın gerçekten başladığı gün hangisidir? 21 yaşında, hayalinizdeki kızla tanıştığınızda mı başlar, yoksa 11 yaşındaki ilk öpücükle mi? Çocuğunuzun doğumuyla mı, yoksa ilk gençlik yıllarınızda hayatınızla ilgili karar verdiğiniz o anla mı?Eisner ödüllü ikiz kardeşler Fabio Moon ve Gabriel Ba, Güngezgini'nde (Daytripper) hayatın ta kendisine dair büyülü, gizemli ve bir o kadar da dokunaklı bir hikaye anlatıyor...Keyifli okumalar...
Gizem Şimşek

Gizem Şimşek

@gizemsimsek469

çok güzel 5/5🍁
Vereceğiniz parayla deneyim, kaybolmuş yolunuza ray bulacaksınız. O kadar güzeldi ki...
Kesinlikle ama kesinlikle 7-70 herkes okumalı. Ayrıca daha önce hiç çizgiroman okumadıysanız ya da süper kahramanlardan başka okuyacak bir şey arıyorsanız, bundan daha güzeli yok.
Kitaptaki tabiri kullanacağım: Ölüm ve yaşam arasındaki ince yürütülmüş, inanılmaz bir eser.
ataç ikon Güngezgini
kitaba 10 verdi
3 beğen · 0 yorum
-

-

@anothercrownless

Herkesin, okuma- yazma bilen, çizgi roman okuma yetisi olan herkesin okuması gereken bir eser. Omzunuzdan tutup sarsacak, tekrar tekrar okutacak, yıkacak ama kaldıracak bir eser.
ataç ikon Güngezgini
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

Güngezgini - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle