up
ara

Büyük Düşünmenin Büyüsü

Büyük Düşünmenin Büyüsü Konusu ve Özeti

Büyük Düşünmenin Büyüsü
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren David J. Schwartz tarafından kaleme alınan Büyük Düşünmenin Büyüsü kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kreatif yayınevinden 2013 yılında 9786058590212 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Düşünmenin Büyüsü isimli kitap 314 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Merve Duygun çevirmiştir. Büyük Düşünmenin Büyüsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Merve Duygun
Yayınevi: Kreatif
ISBN: 9786058590212
Sayfa: 314 sayfa Basım Tarihi: 2013
Dünyada milyonlarca insan Büyük Düşünmenin Büyüsü'nü kullanarak kendini geliştirdi, performansını artırdı, yaşam kalitesini yükseltti. Motivasyon konusunda en önde gelen uzmanlardan biri olan Dr. David . Schwartz daha iyi satmanıza, daha iyi yönetmenize, daha çok para kazanmanıza ve -en önemlisi- mutluluğa ve huzura ulaşmanıza yardımcı olacak.

Büyük Düşünmenin Büyüsü size baş vaatler değil, faydalı metotlar sunar. Dr. Schwartz, işinizde, evlilik ve aile yaşantınızda ve çevrenizde en iyi sonuçları almanıza yardımcı olacak, dikkatlice tasarlanmış bir program sunuyor. Sizi zirveye ulaştıracak şekilde düşünme ve davranış sergileme alışkanlığını öğrendiğiniz ve anladığınız takdirde, büyük başarı ve mutluluklara ulaşmak için zeki ya da doğuştan bir yeteneğe sahip olmanız gerekmediğini kanıtlıyor. Bu kitap size o sırları veriyor!
Hakan Eröztekin

Hakan Eröztekin

@cikolataadam

BÜYÜK
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladığım kitap, size hayatınızdaki pek çok alanda sayısız tavsiye veriyor. En sağlam öğüdü ise büyük düşünmenin başarıyı getireceği. Bu konuda yazarın fikirlerini kesinlikle destekliyorum.
Kişisel gelişime ilgi duyuyorsanız (ki herkes duymalı) ancak çok fazla kitapla tanışma fırsatına erişmemişseniz bu, güzel bir başlangıç olacaktır. Bu kitaptan sonra, okumalarınıza, ilginizi çeken alan ile devam edebilirsiniz.
Kişisel gelişim sizin tutkunuz ise bu kitabı yine de okuyun ancak çığır açıcı fikirler beklemeyin :)
1 beğen · 0 yorum
CB

CB

@cbozkurt

Samimiyet kokuyor...
Bir cok kisisel gelisim kitabindan ayiran en buyuk ozellik yazarin samimiyetidir. Bunu vermis oldugu orneklerden ve kitabin butunune baktiginizda daha net olarak anliyorsunuz. Herekesin okumasi gereken kitaptir. Büyük Düşünmenin Büyüsü
0 beğen · 0 yorum
Sinem Kırlı

Sinem Kırlı

@sinemkrl

Okunması gereken harika kişisel gelişim kitaplarından biri.Şimdiye kadar okuduklarımın en iyisi. Kitaptan edindiğim bilgilerle hayatımda birçok değişikler oldu. Büyük düşünmek isteyenlere önerebileceğim en iyi kitap..
1 beğen · 0 yorum

Büyük Düşünmenin Büyüsü - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle