up
ara

Düğün Gecesi

- Wedding Night

Düğün Gecesi Konusu ve Özeti

Düğün Gecesi
Sır Tutabilir misiniz? kitabının da yazarı Sophie Kinsella tarafından kaleme alınan Düğün Gecesi kitabı Roman (Çeviri), Komedi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051423784 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düğün Gecesi isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bige Turan çevirmiştir. Düğün Gecesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Bige Turan
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786051423784
Sayfa: 520 sayfa Basım Tarihi: 2012
Lottie evlenmek istiyor, hem de çok. İçinde böyle önlenemez bir evlilik kıpırtısı, illa ve mutlaka doğru erkekle evlenecek, evlenmek zorunda. Hâlihazırdaki erkek arkadaşının kendisine evlenme teklif etmek üzere olduğundan da adı gibi emin. Ancak beklenen teklif gelmek bilmeyince ve üstüne üstlük eski sevgilisiyle de yeniden karşılaşınca, çılgın ve kararlı bir eylem planını acilen devreye sokuyor. Nedir o? Hemen evlenecekler. Neden? E, çünkü Lottie evlenmek zorunda. Ama neden? Canı istiyor. Eski sevgiliyle gerçekleşecek bu yıldırım evlenmesinde nişan, söz ve diğer düğün koşuşturmacaları olmayacak. Hepsinden önemlisi, güvenli evlilik müessesesi kurulana dek çifte kumrulara sevişmek de yasak! Mükemmel! Öte yandan... Lottie'nin kız kardeşi Fliss, kâbus gibi bir boşanmayla boğuşuyor ve kardeşinin de aynı cehenneme düşmesini asla istemiyor. Ona göre Lottie'nin bu 'proje' izdivacı ne pahasına olursa olsun, durdurulmalı. Kararlı taze dul Fliss, bu drama son vermek için mutlu çiftin bir Yunan adasında kurgulanan romantik tatilini dağıtmaya gidiyor. Lottie unutamayacağı bir düğün gecesi mi yaşayacak, yoksa o geceyi sonsuza dek hafızasından silmek mi isteyecek? İşte buna da artık kader karar verecek. Hâliyle, güleceksiniz."Komik, kıpır kıpır, romantik."-Daily Mail-"Romantik, kimi zaman buruk, kahkahalarınıza hâkim olamayacağınız kadar da komik."-Sunday Express -
Merve Arslanalp

Merve Arslanalp

@mervearslanalp5

Yine bir Sophie Kinsella klasiği. kafa dağıtmalık, eğlenceli, bol aksiyonlu:) romantik bir kitaptı. üç dört gün gibi kısa bir sürede bitirdim. zihninizi yormayacak sizi gülümsetecek bir kitap okumak isterseniz bu kitaba vakit ayırmaktan pişman olmazsınız :)) Lottie Ve kardeşi Flissin gözünden anlatıyor hikayeyi iki kişinin bakış açısından okumakta ilginç bir özellik katmış. tavsiye ederim..
ataç ikon Düğün Gecesi
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Hani derler ya çerezlik, işte bu öyle bir roman..Sıkmayan, pek fazla düşündürmeyen ama yer yer güldürüp keyiflendiren akıcı güzel bir kitap..
ataç ikon Düğün Gecesi
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum

Düğün Gecesi - S41

"Her şey yolunda mı ?" O tarafa koşturuyorum.
BERFİN KENAR tarafından eklenmiştir.