up
ara

Narlı Ev

Narlı Ev Konusu ve Özeti

Narlı Ev
Narlı Ev kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Canan Başoğlu
Yayınevi: Mavi Yelken Yayıncılık
ISBN: 9789756684061
Sayfa: 117 sayfa Basım Tarihi: 1970
Edebiyatı duygu ile buluşturan Oscar Wilde, Narlı Ev'de ruhunuzu kuşatacak tebessümler sunuyor. Karanlıklarda kalmış ve unuttuğumuz duygular yeniden diriliyor sanki... Dört ayrı masaldan oluşan bu eser, çocuk yanınıza dair tatlı coşkuları yüreğinize davet ediyor. Hayallerinizi kuşatan gerçekler hayat bulsun diye... Hüznünüz hükmünü göstermesin ve yaşam oyununda yalnız kalmayın diye... Ruhunuz çalıntı öğretilerin tuzağına düşmeden, aşkı diri tutmanın yolunu bilmek adına... Maddeye verilen değerleri ortadan kaldırmak ve yalnız kalmamak adına Narlı Ev'de buluşalım. Çocuksu özlemlerinizin artık büyüdüğünü, sevginin göz kırptığını, yaşamınıza yeni bir kelimenin doğduğunu göreceksiniz.
İrem Yalın

İrem Yalın

@iremyalin

Kısa bir şeyler okumak istedim ve uzun süredir beklettiğim bu kitap iyi bir seçim oldu. Hayatı hatırlatan, gülümseten şiirsel bir dille yazılmış hikayeler. Bazı unuttuğu duyguları hatırlatmasından dolayı okurken insana ait bir sıcaklık hissediyorsunuz.
ataç ikon Narlı Ev
kitaba 10 verdi
0 yorum

Narlı Ev - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle