up
ara

Annemin Ardından

- After The Death of Alice Bennett

Annemin Ardından Konusu ve Özeti

Annemin Ardından
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Rowland Molony tarafından kaleme alınan Annemin Ardından kitabı Edebiyat, Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789944881869 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Annemin Ardından isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Berna Kılınçer çevirmiştir. Annemin Ardından kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Berna Kılınçer
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları
ISBN: 9789944881869
Sayfa: 240 sayfa Basım Tarihi: 2007
Bu duygusal roman, annesinin genç yaştaki kaybını kabullenmeyen bir çocuğun yaşadıklarını anlatıyor.Annesinin ani kaybının ardından Sam, ablası ve babası hayatlarına devam ederler. Herkes Sam'in olayın bilincine varmadığını düşünür. Oysa Sam annesini kaybettiğinin farkındadır. Onun tek sorunu annesiyle haberleşememektir. Annesinin dolabında cep telefonu bulan Sam, onun yazdığı bir numaraya mesaj atarak, annesine ulaşmaya çalışır. Sam'in sürükleyici macerasını okurken zaman zaman gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.İş Kültür Yayınları'nın Gençlik Serisi'nde yer alan Annemin Ardından, Sam'in hikayesinde aslında sevdiklerini kaybeden herkesi anlatıyor. Bu eğitici eserde Yazar, Carl Jung'ın psikoloji teorilerinden hareketle böyle büyük bir kayıpta neler yaşanacağını ve sağlıklı bir sona hangi yollardan varılabileceğini araştırıyor.
birkaç yıl önce okuduğum bi kitap. Sam'in annesini arayışını anlatıyor.Kötü değildi ama çok fazla beğendiğimi de söyleyemicem. Kapak tasarımını çok beğendiğimi de belirtmek isterim. ☺☺
ataç ikon Annemin Ardından
kitaba puan vermedi
0 beğen · 0 yorum

Annemin Ardından - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle