up
ara

Sofra Başı Sağlık Sohbetleri

Sofra Başı Sağlık Sohbetleri Konusu ve Özeti

Sofra Başı Sağlık Sohbetleri
Can Boğazdan Çıkar kitabının da yazarı Mehmet Ali Bulut tarafından kaleme alınan Sofra Başı Sağlık Sohbetleri kitabı Sağlıklı Yaşam, Sağlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayat Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051510422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sofra Başı Sağlık Sohbetleri isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Sofra Başı Sağlık Sohbetleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Hayat Yayınları
ISBN: 9786051510422
Sayfa: 208 sayfa
Günümüzde ölümcül hastalıklar arttı. Bu hastalıklara tutularak ölen insanların sayısı yükselişte. Modern tıp, sadece patolojik bir vaka olduktan sonra hastalıkla ilgileniyor. Tüm buluş ve teknolojik gelişmişliklere rağmen bu hastalıkların önüne geçilememesi, modern tıbbın koruyucu hekimlik anlamında insana ne önereceğini bilmemesinden kaynaklanmaktadır.Bu eserde Mehmet Ali Bulut, uzun ve kaliteli yaşamın beslenme alışkanlıklarıyla ilgili olduğu tezini savunuyor. Açlık teorisi ve kan gruplarına göre beslenmeyle ilgili çarpıcı gerçekleri bizlerle paylaşan Bulut, ezber bozan geleneksel tıbbın hakikatlerini soru-cevap tekniğiyle bir sohbet havasında sizlerle buluşturuyor.
Burak AKBAŞ

Burak AKBAŞ

@burakakbas1 - İstanbul

kitap bir radyo programında sohbetlerden çıkılarak yazılmış. keşke daha belirgin bir isim verilseymiş, insanlar klasik diyet ve beslenme kitapları gibi görüp ön yargılı davranıyor.
0 yorum

Sofra Başı Sağlık Sohbetleri - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle