up
ara

Haz

Haz Konusu ve Özeti

Haz
Beni Ararken kitabının da yazarı Seda Diker tarafından kaleme alınan Haz kitabı Cinsellik, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054994007 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haz isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Haz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Destek Yayınları
ISBN: 9786054994007
Sayfa: 416 sayfa Basım Tarihi: 2013
"Size bir şey söyleyeyim mi? Şu rezil, adamsız İstanbul'da biz kıymete binmişliğin şımarıklığını yaşıyoruz. Kadın dilinden anlamayan erkekler ve hayal kırıklığından delirmiş, çıldırmış kadınlarla... Hem de hiçbir rekabet yaşamaya gerek kalmadan... Kadınlar kapıya dayanıyorlar. O derece yani... Ben de bundan bıktım aslında. Fast food ilişkiler beni zannettiğiniz kadar doyurmuyor. Doyurmadı da... Hatta her seferinde arızalı kadınlarla uğraşmak zorunda kaldım." Evli bir erkek olan Mesut'un kaleminden...Cinsel hayatı sönük, orgazm olmayı tam olarak keşfedememiş, sıradan ama toplumun gözünde "harika" bir evlilik yapmış İpek...Adeta erkeklerin seks kölesi haline gelmiş, ama onlardan aradığı sevgiyi ve yakınlığı asla bulamamış, yetenekli, güzel, ama yapayalnız bir kadın, Arzu...Kızlık zarını her ne pahasına olursa olsun korumak isteyen, ailesinden ağır baskılar görerek büyütülmüş, ama modern çağın serbest düzeninde, sevdiği adamla yakınlaşma dürtüleri içinde kıvranan, aşkı bulamamış Nihan...

3 ayrı kadının cinselliğe bakış açılarının, hayatlarını nasıl etkilediğinin incelendiği bu kitapta, karakterlerin sadece yatak odası öykülerini bulacaksınız. Buna şaşırmayın, çünkü cinsellik, her ilişkinin ve aşkın temel taşıdır. Bir ilişkinin iyi gidip gitmediğini yatak odanızda yaşananlara bakarak değerlendirebilirsiniz.Cinsel hayatımıza farklı bir bakış açısı getirerek, heyecanı, arzuyu, aşkı yeniden alevlendirmek, ilişkilerimizi istediğimiz kıvama getirebilmek mümkün.Bu kitapta anlatılan tüm karakterler, gerçektir. Sadece onları korumak amaçlı, isimleri, meslekleri değiştirilmiştir. Ama her 3 hayat da aradığı mutlu sona ulaştı.Bu sıra dışı öğretiye hazır mısınız?
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil - Bursa

Daha çok roman gibi değil, hikayeler şeklinde aile danışmanlığı yapmaya çalışmış, Aralara da tantradan yogaya hatta Kamasutra'ya kadar ekleme ve yorumlar da yapmış, Sanırım mesleği de bu konuda. Bir kadından beklenmeyecek kadar da açık cinsellik ve erotizm de var kitapta. Hatta bazı fanteziler çoğumuzu aşar gibi. Merak ettiğim acaba bunları kendine başvuranlara da öneriyor mudur? Eşiiyle özellikle cinsel sorunu olan, cinsellik konusunda kendini eksik hisseden kadın-erkek herkese yararlı olabilir bence. Yalnız önerim: sakın hepsini evde denemeyin, hazır kitapta denenmişi var zaten.
ataç ikon Haz
kitaba 6 verdi
0 yorum
Öznur

Öznur

@oznrblg

3 ana karakter ve bunların hikayeleri, bir de bu hikayelerin içinde ara açıklamalar var. O açıklamalar, kişisel gelişim kitaplarından alınma cümleler gibi. Bana biraz zorlama geldi. Tavsiye üzerine aldığım için de biraz beklentim yüksekti. Pek karşılamadı.
ataç ikon Haz
kitaba 5 verdi
0 yorum
Arzu Arık

Arzu Arık

@arzuarik

İnanılmaz güzel bir kitap. Bayanların iç seslerini o kadar güzel dile getirmiş ki yazar. Bence her bayan kendinden bir şeyler bulacak bu kitapda ve evet yalnız değilmişim diyecek.
ataç ikon Haz
kitaba 10 verdi
0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik - Kocaeli / İzmit

Kadın ve erkek ilişkileri üzerine aydınlatıcı ve bir çok konuda yol gösteren bir kitap.
ataç ikon Haz
kitaba 6 verdi
0 yorum

Haz - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
15
KİTAP
En Seksi Kitaplar
Erotizm içeren en romantik ve en seksi +18 kitapları bu listede paylaşıyoruz. Kimi zaman edepsiz, kimi zaman sınırları zorlay...